[ risp73 @ 13.12.2021. 19:30 ] @
Alcatel Android tablet

Poznanici sam poslao screenshot "ove dvojice" (na slici desno), ne znam šta je uradila a ne zna i ona,
ali joj se od tada po uključivanju tableta umjesto njenog ekrana (na slici lijevo) pojavljuje ovaj "par".

[att_img]

Sliku ove dvojice povlačenjem prstom mogu da sklonim sa ekrana, ispod njih se pojavi originalni wallpaper i tablet normalno radi.
Ako dugmetom ON/OFF isključim pa ponovo uključim ekran, ona dvojica opet odnekud iskoče. Užas.
Njihovu sliku sam našao na tabletu i izbrisao ali time ništa nisam riješio, tablet ih negdje ljubomorno čuva.
Da bar znam kako se slika zove možda bi je i našao i izbrisao, ovako:

Pomagajte ako Boga znate, poznanica će uskoro početi da me proklinje.

[ gilopile @ 13.12.2021. 22:14 ] @
Verovatno u Chrome neko odobrio da ti sa tog sajta idu reklame, a mozda se i postavio kao pocetni sajt.
Sve to imas u opcijama/chrome
Ako ne nadjes, uninstall chrome i ponovo ga instaliraj i to je to.
Moze biti i do razno - raznih aplikacija, pa uninstall jednu po jednu dok ne resisi problem. Sve to ides preko `setings` pa app i onda gledaj on najnovije instalirano pa brisi redom.



P.s. Bolje nego ovaj dvojac



[ Riblja corba @ 13.12.2021. 22:43 ] @
Postavila je sliku za Lock screen wallpaper, sasvim je drugo Home screen wallpaper.
Neka nadje neku prikladnu sliku i postavi nju za Lock screen wallpaper.
[ risp73 @ 15.12.2021. 21:14 ] @
Zahvaljujem na pomoći.

Nažalost zakasnio sam. Dok sam ja na internetu tražio detalje poznanica je otišla u Telekom
kod kojeg je tablet (u sklopu nekog paketa) platila 1 KM (!), rekli su joj da je neka sitnica u
pitanju ali da ne mogu da otkriju šta je pa su joj telefon "vratili na fabrička podešavanja" (!).
[ Riblja corba @ 16.12.2021. 12:14 ] @
Ha ha ha. Stari dobri - reset, reboot.
Živeo!