[ dvoglaviorao @ 15.05.2022. 09:07 ] @
Pozdrav svima,

verujem da ću teško doći do odgovora jer je uređaj slabije rasprostranjen ali da pokušam...

Kupio sam "polovan" uređaj iz naslova, ukratko to je neki smart zvučnik, kontroliše se isključivo preko Google Home aplikacije, kači se na Wi Fi preko aplikacije kao i preko BT itd.

Naime, kada ga prikačim na napajanje (originalan adapter) ne završava mi proces boot-ovanja do kraja, pa me interesuje da li neko može da predpostavi da li imam problem sa nekim delom sistema (Wi Fi kartica, BT modul ili sl) ili? Ako neko ima iskustva sa logikom programiranja ovih uređaja... Logički mi je da u boot procesu proverava ispravnost svih komponenata, pa sve mislim da je procesor ok a da je vrisnuo neki od procesora za Wi Fi BT ili šta ja znam još koji...

Zvučnik radi, ima predefinisane neke pesme u memoriji, kratko uputstvo (na nemačkom je ne razumem ništa ali gledajući po internetu skontao sam da je to uputstvo za povezivanje) ali ne mogu da se povežem na njega. Reset taster takođe nema funkciju, ali mislim da je to i normalno jer tek kada je povezan na aplikaciju može da se uradi reset uređaja.