[ Adnan Hajdarevic @ 18.04.2004. 15:58 ] @
ev raja , besplatan shell , dobijete 3 bg processa , ssh access , ftp , public_html , i podrzaju eggdropa, php , cgi i mysql , ako budete trazili pa ko voli nek izvoli

http://zsuattshellz.homeip.net/

tamo imate objasnjeno kako se uclanit

nadam se da sam nekome pomogao
[ kUdtiHaEX @ 19.04.2004. 08:35 ] @
Svaka cast za link
[ leka @ 19.04.2004. 22:59 ] @
Onda nakon N dana se na kanalu pojavi neki baja, pojebe sve zivo ubaci svoje botove i pocne torturu. Onda se neko zapita ko je ovaj, i odakle se uopste pojavio. Onda se malim povratkom u proslost skapira da je taj neki baja zapravo vlasnik masine na kojoj se vrti bot...
Neko ce reci da sam previse paranoican, zar ne? :)
[ Dejan Topalovic @ 20.04.2004. 01:45 ] @
Tamo piše:

Rules:
- NO WAREZ/HACKING/BOUNCERS/DDOS or you'll get banned!!!
- NO SPAM MAILS!!!
- NO proxies
- NO BNCs!!!
- NO any kind of server applications including webservers, mail servers, ident, irc server, news server etc EXCEPT Mud servers!!!

Šta onda čovjek da radi na tom serveru?
[ Limp_Bizkit @ 20.04.2004. 02:57 ] @

hehe u svakom slucaju nije loshe...
[ Ni ten ichi ryu @ 20.04.2004. 03:47 ] @
koristio sam jednom ovaj template...
Copyright: ZsuattShellz Inc. & multimilioner
jel to multimilioner sa es-a?

leko, mozda i nisi previse paranoican ;]
[ LaMpiR @ 20.04.2004. 20:48 ] @
Citat:
StRiPy:
Tamo piše:

Rules:
- NO WAREZ/HACKING/BOUNCERS/DDOS or you'll get banned!!!
- NO SPAM MAILS!!!
- NO proxies
- NO BNCs!!!
- NO any kind of server applications including webservers, mail servers, ident, irc server, news server etc EXCEPT Mud servers!!!

Šta onda čovjek da radi na tom serveru? :)

bez bnc-a je skroz bezveza
[ Dusan Marjanovic @ 20.04.2004. 21:40 ] @
bnc je smisao života
[ Adnan Hajdarevic @ 20.04.2004. 22:19 ] @
hahahaha , use bitchx , btw jest template .. .ali koga da stavim onda kad nema autora ? ahahahaha , haj Bogdom da ima autor , lijepo da pise ja bi mu mail ostavio i sve ali nema autora pa sta cu ja . eto skini template , uh fuck dobro si me podsjetio ima tamo mail kad se downloaduje . haj nema veze uglavnom to copyright je postavljeno da bude u sklado ono kao i na svakom sajtu i postavljen je za sadrzaj sajta ...

... usput za taj post gore ... prvo jos sam ja sa tim "cikom" razgovaro' ima 15 godina i reko' mi je da smijem pokrenut eggdropa ... sta vec hoces samo da ne pokreces bouncere jer trose mnogo bandwitha , drugo nevidim razlog pojavljivanja ako je on stavio prekompajliranog eggdropa jer se ne moze kompajlirat sve to pise u motd-u ...

haj cuvajte mi se


slobodno vi kritikujte sta hocete mislio sam pomoci , a ne dati temu za vrijedjanje (nemislim za ovu ali ima tema gdje sam vidio vrijedjanje) , zaj3bavanje itd ... sretno ...

[Ovu poruku je menjao multimilioner dana 21.04.2004. u 00:29 GMT]
[ Adnan Hajdarevic @ 20.04.2004. 22:20 ] @
OFFTOPIC:
host: sharon.marway.org
pass file: http://ado.b3ta.org/pass

))))
[ Neky @ 04.06.2004. 23:54 ] @
Nisam nasao ni jedan free shell ali sam nasao nesto sto mi se dopada....

www.hostingmania.co.yu

domaci web-host i shell provider. Nije free al` nije ni tako skupo, 3€ mesecno, za psyBNC [ nick uvek na IRC serveru ], uplata u lokalnoj posti [ biiiiiilo kojoj ].
Ne znam kako vi, ali meni se ovo svidja i prijavio sam se.....ql je!