[ spavach @ 20.06.2022. 21:12 ] @
Pozdrav!Moze li neko da mi pomogne,da mi sapne sta da uradim,dusa me boli prelep telefon,praktican lepo lezi u ruci,baterija je ok..Hvala vam unaPRED

[Ovu poruku je menjao spavach dana 20.06.2022. u 22:23 GMT+1]
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 20.06.2022. 21:22 ] @
Je li neće da se zakači ni na jedan wifi ruter ili to nisi imao priliku probati?

Znam da su ove godine ugasili brdo servisa za BlackBerry, ali sumnjam da li bi wifi konekcije bile pogođene time.
[ ademare @ 20.06.2022. 21:50 ] @
Cemu sluzi WiFi na telefonu starom 11 godina ?

To je sada telefon za razgovore i SMS . Citam opis na GSM Ar. kazu zastarela kamera za 2011. godinu ?

Ima on browser ali to je toliko staro da ni Firefox iz 2011 za PC ne otvara nista .
[ spavach @ 07.07.2022. 00:52 ] @
Jeste u pravu si. Ali kakva šteta. Telefon izgleda ko nov i jeste samo je za priču i sms. Oduševljava me ono kockasti dugme preko koga ideš prstom. I displej mu radi na prst a ima tastaturu. Znam da ima Android Blackberry ali ne bih ga uzimao. Imam redak telefon za naše uslove Infinix Hot 11s i sasvim sam zadovoljan. Da,pored ovih oznaka piše i NFC. Jel mi verujete na sve moguće načine pokušao sam da NFC opciju koristim ne samo kod njega već kod gomile telefona
I ništa. Da li sam toliko glup, verovatno jesam
Pozdrav društvo!
[ ackopk @ 07.07.2022. 08:16 ] @
Ne znam sta i koliko mozes uraditi, pokusaj prvo neke osnovne stvari da uradis i vidis da li postoji veza sa internetom. Vidi da li mu ruter dodeli ispravnu IP adresu ili ne.
Imam nekoliko iPod touch uredjaja koji su stari i vise od 10 godina, generalno internet im radi ali youtube i ostale aplikacije nece.
[ dusanboss @ 26.07.2023. 12:18 ] @
Da li neko zna servis koji popravlja BlackBerry telefone?