[ torbica @ 31.12.2001. 10:48 ] @
Moja 1. Novogodisnja zelja
je da 2002. godina bude godina interneta. Da ce politicari da shvate da mora da se izvrsi demonopolizacija i deregulacija u oblasti interneta. To znaci ko god ima pare da moze da gradi infrastrukuru interneta i da se dovedu toliki segmenti da nase modeme od 33,6 i 56 k zaboravimo
Moja 2. Novogodisnja zelja
je da se izbrisu granice u ex Yugoslaviji i na Balkanu da ljudi mogu ponovo da se druze i putuju. Moja generacija iz 70 i neke je to radila a vidim da je i vasa generacija iz 80 i neke isto uspostavila komunikaciju, da imate mnogo vise zajednickih tema i interesovanja koje vas spajaju nego razlika koje vas razdvajaju
Moja 3. Novogodisnja zelja
je da se zapocne sa projektovanjem balkanskog visegigabitnog internet prstena koji bi omogucio bolje uslove za prikljucenje na svetski internet
[ Ivan Dimitrijević @ 02.01.2002. 03:10 ] @
a gde je ono zdravlje,sreca,ljubav i te stvari???
[ B o j a n @ 02.01.2002. 11:42 ] @
Citat:
[C-o-L-L-i-D-e]:
a gde je ono zdravlje,sreca,ljubav i te stvari???

Pa to proizilazi iz njegove mu zelje L;))

[ alex @ 02.01.2002. 15:21 ] @
Citat:
B o j a n:

Pa to proizilazi iz njegove mu zelje L;))
[/quote]

Osim zdravlja, jerbo ako bude takav razvoj Interneta u Jugi, svima ce Sunce poceti da smeta, naocare nece vise biti samo trend, a sve sportske aktivnosti bice zabranjene od strane MiniInta (ko razume, shvatice)..

Da ne pominjem raznorazne venericne bolesti od preteranog Bratstva i Jedinstva..

Poz, alex.
[ torbica @ 03.01.2002. 02:07 ] @
Citat:


Da ne pominjem raznorazne venericne bolesti od preteranog Bratstva i Jedinstva..