[ MILANAN @ 13.09.2022. 19:24 ] @
Pozdrav svima.Neznam da li sam se javio na pravom mestu vezano za moj problem ali nadam se da jesam.
Danas mi je stigla sms poruka za racun i vidim da je skoro duplo veci,otisao sam u VIP tj A1 i tamo su mi tekli da je aktiviran neki VAS SERVIS i da racun potice od tog servisa koji niti znam kako je aktiviran niti mi treba pa me interesuje kako to spreciti odnosno iskljuciti???
Nerazumem se dovoljno kako to funkcionise i zasto se pojavljuje tako nesto.
[ ademare @ 13.09.2022. 20:13 ] @
Evo ti link sa MTS-a ima objasnjenje sta je VAS . To je kod svih isto .


Kad si vec bio u poslovnici trebao si tamo da se informises koji si servis aktivirao . Kada to saznas onda vidis jel to jednokratno , trajno itd.

https://mts.rs/Poslovni/Korisn...i-Kako-sam-se-prijavio/la.html
[ MILANAN @ 13.09.2022. 20:17 ] @
Rekli su da ce oni poslati zahtev da se iskljuci pa sutra prvo idem tamo.Ako nisu iskljucili onda idemo dalje.
[ ademare @ 13.09.2022. 22:11 ] @
Evo link mnogo boljeg clanka o VAS od onog sturog objasnjenja MTS-a .

https://bizlife.rs/vas-sms-usluge-mts-telekom-srbija/

Sve je to neki vid Legalne prevare, jer ljudi ne paze aktiviraju te budalastine.
[ MILANAN @ 14.09.2022. 19:22 ] @
Ma citao sam samo ne znam kako sto je to dozvoljeno.Bio danas u A1 i kazu da je iskljuceno.
Da pitam jos nesto ako neko zna jer tamo mozda nece da kazu.
Da li broj moze da se limitira i da je racun uvek isti???
Rekli su da ne moze ali ipak da pitam.
[ oracle_kid @ 15.09.2022. 15:48 ] @
ima limitiranje, zove se PREPAID
a ima i onih kontrola troskova, sigurica i to, ali mi se ne svidja sto su svi promenili i vise ne mozes da koristis kredit kako hoces, npr doticni VAS
[ calexx @ 15.09.2022. 16:56 ] @
Pa i sa pripejda valjda može da skida, mada manje. Rešenje je da se gleda šta se kuca, najbolje da se ne prihvati ništa jer niko ništa ne daje za dž.
[ ademare @ 15.09.2022. 17:04 ] @
Skida isto , ali ima limiter


Na primer ako imas 200 din kredita ne moze da ti skine 300