[ Jorgovan88 @ 10.10.2022. 22:05 ] @
Pozdrav. Imam preduzetnicku agenciju pausalac sam od Juna 2021. Imam stabilna primanja redovno placam taj pausal bukvalno svakog 1. ili 2. u mesecu platim. Sa klijentima iz Amerike saradjujem od prvog dana sve je ok.

Interesuje me da li je neko dizao neke kredite kakvi su mu bili uslovi i sta je sve banka trazila?? Na par mesta sam procitao da je neophodno imati ugovor o poslovno tehnickoj saradnji. Ne znam koliko to sad njima znaci kad je firma u Americi mislim ne znam koliko je to jako "osiguranje".

Ono sto ja trazim jeste nesto kao stambeni kredit gde bih ja platio oko 50-60% od cene kuce a drugih 40% da finansiram iz kredita gde rata moze bez problema da bude i 400-500e mesecno.

Eto ako neko moze da pomogne sa informacijama
[ Predrag Supurovic @ 11.10.2022. 02:42 ] @
Paušalac teško može da dobije kredit. BIo ej banki koje su to kao davale ali su uslovi bili prilično nezgodni. Na primer: kao iznos mesečne zarade ti priznaju samo onoliko koliko ti piše u poreskom rešenju kao osnovica za porez.

Ne gine ti da kontaktiraš banke redom i pitaš.

[ Jorgovan88 @ 11.10.2022. 03:42 ] @
Znam kad budem bas odlucio krenucu od svoje banke pa redom i zato sam hteo da pitam mozda je neko vec obisao sve