[ vrckovic @ 22.10.2022. 17:32 ] @
Samsung Galaxy A33 5 G, kada zelim da iskljucim telefon na dugme sa desne strane telefona i prtisnem ga pojavi mi se prozor Bixby koji me obevastava da prisnem start kada ga ponovo pritisnem pojavi mi obavestenje pokusavate da iskljucite telefon i da tad moram da pritisnem taj taster itaster za utisavanje zvuka i kao telefon je iskljucen a u stvari telefon je i dalje aktivan, kako to da resim da dobijem opciju iskljuci telefon, zeleo bi postupno da mi se objasni kako to da resim. Drugo pitanje je kako da u listi tonovi za obavestnja postavim svoju melodiju koja ce me obavestiti da je pristigla nova poruka ulist poziva je prihvacenja moja melodija ali u listi za poruke ne prihvata moju melodiju. Hvala unapred za pomoc.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 22.10.2022. 19:37 ] @
Za podešavanje šta ti radi dugme za gašenje idi u Settings i u pretrazi opcija kucaj Side key. Opcija se nalazi u naprednim opcijama i na engleskom je Side key.

Kada uđeš u nju, kod tebe je trenutno izabrana opcija Wake Bixby (Probudi Bixby), a tebi treba ona druga, Power off menu, pa je aktiviraj.

A za vlastite melodije notifikacija nisam siguran, to ne koristim. Možda traži format fajla koji ti nemaš.
[ vrckovic @ 23.10.2022. 10:04 ] @
Hvala