[ Dr_Ludi @ 19.04.2004. 15:57 ] @
Nije neka nauka znam, ali nikako da provalim sta treba da uradim.
Ne znam da li je u pitanju neka skripta mozda?

Elem, ja cesto idem na chat (kao i vecina), i posto sam na krstarici napravio svoj kanal sa odredjenom tematikom (citaj topic-om) hteo bih da privucem eventualno zainteresovane za tu temu.
Problem je sledeci,kao sto mozete vec da zakljucite iz naslova ovog pitanja.
Kako da namestim auto invite ili notify jer vidim da neki likovi to imaju, kako udjem na kanal tako mi iskoci prozorce doticnog na priv (koristim mIRC 6.01 ali to nema puno veze sa time) i izbaci neku poruku (npr. neki URL) a ja bih hteo tako da obavestavam ljude o mom kanalu pa k'o voli nek izvoli.
E posto ja sam ja do sad to radio peshke (nemojte da se smejete!) tj. rucno i smorio sam se pa bi ja to da automatizujem.
Koga god sam pitao od tih likova niko nece da kaze kako il se prave ludi
[ Dejan Topalovic @ 19.04.2004. 16:16 ] @
Autoinvite ili bilo koji drugi vid autoporuka se na kanalima Krstarice ne dozvoljava, tako da odustanes od toga.
[ Dr_Ludi @ 19.04.2004. 16:28 ] @
Pa nista onda peske i dalje!

Osim ako nema neko nesto pametnije da kaze!?
[ broker @ 19.04.2004. 17:38 ] @
Hm... u principu, ako krenes da zaskaces ljude na priv samo da bi ih pozvao da ti dolaze na kanal, sto se smatra nepristojnim, najverovatnije ces zavrsiti sa zatvorenim kanalom koji reklamiras.
[ kUdtiHaEX @ 20.04.2004. 13:59 ] @
Isto to te ceka i na BalcanNet-u, cisto da znas :)
[ liban0n @ 20.04.2004. 19:39 ] @
koliko sam ja shvatio on zeli da ima neki autoinvite na kanal ... kao spam :)

To mozes rijesiti sa botom .. koji ce biti na par glavnih kanala i random slati poruke svako nekoliko a poruka bi sadrzavala sta god ti hoces!

[ igac @ 20.04.2004. 20:39 ] @
ALT+R
i dodas ovo

Code:

on *:JOIN:#kanal_na_koji_saljes_invite:{ .notice $nick Dodji na moj kanal }

umjesto .notice mozes koristiti .msg ako hoces da mu se "javis na priv"


to ti je minimalan code za to sto hoces :)
[ LaMpiR @ 22.04.2004. 08:24 ] @
Citat:
broker:
Hm... u principu, ako krenes da zaskaces ljude na priv samo da bi ih pozvao da ti dolaze na kanal, sto se smatra nepristojnim, najverovatnije ces zavrsiti sa zatvorenim kanalom koji reklamiras.


to te ceka na skoro sve jednom serveru tak da nemoj pokusavati bezveze