[ bordzija @ 28.08.2023. 14:06 ] @
Drugar mi je poslao preko kurirske službe AKS njegov bazen jer je kupio novi i veći. Pošiljka je preuzeta 18tog avgusta i do dan danas mi nije uručena 28.8. Dispečer odgovara kako će mi se javiti kurir već danima isto i niko mi se ne javlja. U petak su mi rekli da će paket biti isporučen u subotu i kada smo zvali u subotu oni uopšte ne rade. Prosto mi je neverovatno da paket putuje 10 dana. Kada preko sajta ukucam bar kod pošiljke izađesamo kada je paket preuzet i ništa više. Poslali smo u subotu mejl korisničkoj službi i dobili odgovor da su primili i da će razmotriti.

Kako da dođem do svog paketa? Jel mislite da su mi ukrali paket (bazen)? Ili da ga jednostavno koriste pa ću ga dobiti jednog dana kada se završi leto?
[ Darko Nedeljković @ 28.08.2023. 20:11 ] @
Živiš u selendri gde brza pošta dolazi jednom nedeljno. Tačno je da ne rade subotom, izuzev kad kurir zbog obima posla ne stigne da ti isporuči u okviru svog 12-časovnog radnog vremena, onda u subotu sedne u kombi i donese (za šta ne dobija platu). I tako, ove subote kurir je ispizdeo i dao otkaz. Tako da ćeš svoj bazen dobiti čim nađu drugog, a ako ti to ne odgovara paket će biti vraćen nazad potpuno besplatno zbog opravdanog prigovora na rok dostave.
[ bordzija @ 28.08.2023. 21:56 ] @
Živim u beogradu u centru hahaha ajde nema veze još mi ova iz kol centra kaže da dođem po svoj paket ako hoću haha kakav raspad kompanija 🤣🤣🤣
[ bordzija @ 29.08.2023. 16:52 ] @
Citat:
Darko Nedeljković: Živiš u selendri gde brza pošta dolazi jednom nedeljno. Tačno je da ne rade subotom, izuzev kad kurir zbog obima posla ne stigne da ti isporuči u okviru svog 12-časovnog radnog vremena, onda u subotu sedne u kombi i donese (za šta ne dobija platu). I tako, ove subote kurir je ispizdeo i dao otkaz. Tako da ćeš svoj bazen dobiti čim nađu drugog, a ako ti to ne odgovara paket će biti vraćen nazad potpuno besplatno zbog opravdanog prigovora na rok dostave.


Lažovčino, rade danas sam bio da preuzmem pošiljku jednostavno neće da isporučuju pakete po beogradu. Bahati su i bezobrazni od mene će da popiju prijavu tržišnoj inspekciji

Aks treba ukinuti to je najgora moguća firma preko koje možete da pošaljete nešto gledao sam kako guraju i bacaju kutije sa televizorima soni i samsung veličine 85"

I još nešto paket veličine 60x50x30 su mi naplatili 2000 dinara! Ne isporučuju danima pakete da bi odrali ljude za ležarinu!

Aks lopovi neopevani! U životu nisam video odvratnije ljude i veće lažove mora da si i ti iz šapca!


[ Ivan Dimkovic @ 29.08.2023. 21:12 ] @
Citat:
bordzija
Ne isporučuju danima pakete da bi odrali ljude za ležarinu!


Zanimljiv poslovni model :-)