[ Milan M. Radovic @ 20.04.2004. 00:36 ] @
Zelim da iskreno ocenite e-kafic.com.Samo da napomenem da je naravo u nekoj pocetnoj fazi posle duge polu-godisnje pauze-nazalost i da hocu da cujem vase predloge,sta bi trebalo staviti ili izmeniti na sajtu!

Posto mi dosta,primetio sam i sam,fali malih ikonica na sajtu,hteo bih da vas pitam da li znate neki sajt sa 3D ikonicama kao sto ima drenik.net?

(mati mila,gledaj kritike dole...)
[ artichoka @ 20.04.2004. 10:46 ] @
sitan je font i mnogo nabijen!
[ Milan M. Radovic @ 20.04.2004. 11:07 ] @
U redu.Imas li neki predlog,jer ne znam kako da smestim sve to a da pritom stane.
[ Blaf @ 20.04.2004. 11:47 ] @
sve za icone imas na http://www.axialis.com/
software za kreiranje icona i linkove gde mozes da nadjes gotove icone
[ noviKorisnik @ 20.04.2004. 12:13 ] @
:)
Citat:
EXTRA PONUDA - ZARADITE SKORO NIŠTA NE RADEĆI

... dobro, ako želiš da font ne bude mnogo sitan i nabijen - obezbedi prostor za tekst!

Ne znam da li su oni silni boxovi s obe strane zaista i neophodni. Ako baš moraju da postoje, neka ih, ali zašto je stranica fiksne širine? (ako je već prisutna anketa "koju ekransku rezoluciju koristite" zašto je sajt prilagođen samo onima s najnižom rezolucijom)

Uporedi recimo tekst u Anketi s nekim od Download centara. Koji deluje prijatnije?

Onaj čika što najavljuje Vesti radi to dobro, ali da nije tu - vesti bi mogle malo da se razbaškare i da se bezbolno poveća veličina fonta. Drugo, ako datum objavljivanja vesti nije bitan - izbaci ga i dobijaš još prostora - ovako datumi samo iritiraju jer su presvetli i time nečitljivi...
[ kUdtiHaEX @ 20.04.2004. 14:47 ] @
U principu klasican dizajn za sajtove tog tipa. Heder je inace beskrajno ruzan.
[ Milan M. Radovic @ 21.04.2004. 10:34 ] @
Citat:
zašto je sajt prilagođen samo onima s najnižom rezolucijom


Milsim da ako prosirim,bice jako puno šupljina,

Što se tiće headera,već razmišljam duže vreme da ga primenim ali ne znam baš tačno šta bi se moglo složiti sa donjim delom...
[ mordor @ 24.04.2004. 15:59 ] @
head ti se raspada na mozili
[ Milan M. Radovic @ 26.04.2004. 23:37 ] @
Citat:
mordor:
head ti se raspada na mozili

Da ,to sam baš primetio na linuxu,ali zašto se to dešava?

Ma ionako planiram da promenim header,mnogo su ga iskritikovali...
[ noviKorisnik @ 27.04.2004. 01:31 ] @
Code:
          <td><div align="center"> 
              <p><font face="Arial"> <span class="menutext">
<!-- linkovi -->
                </span></font></p>
            </div></td>

zameni sa
Code:
          <td align="center"> 
              <font face="Arial"> <span class="menutext">
<!-- linkovi -->
                </span></font>
            </td>


Dalje, za stil klase "menutext" već treba da je definisan font Arial, pa je ovde font tag takođe suvišan
Code:
          <td align="center"> 
              <span class="menutext">
<!-- linkovi -->
                </span>
            </td>

proveri prethodno da li je definisan font Arial za klasu "menutext". Otvori fajl "lelemajko.css" i nađi definiciju
.menutext {...}
i proveri da li je zadato
font-family: Arial;
(ako nije, dodaj ovaj red u definiciju i snimi izmenu)

Dalje, ova klasa ne mora da bude na span elementu jer se on jedini nalazi u ćeliji tabele, pa može da se dodeli samoj ćeliji
Code:
          <td align="center" class="menutext">
<!-- linkovi -->
            </td>

Dalje, centralno poravnanje ćelije takođe može da se definiše u okviru klase (definicija "text-align: center;" na klasi "menutext"), pa je tako i atribut za poravnanje suvišan u tagu ćelije. Konačno
Code:
          <td class="menutext">
<!-- linkovi -->
            </td>