[ zobi @ 21.04.2004. 10:44 ] @
Kako da Corelu 9 ubacim latinicna slova
neka rade ali č'ć... ne ide
[ mp3lab @ 06.07.2004. 22:44 ] @
Molim vas ako netko stvarno zna kako u Corelu 9 doci do slova č ć š đ ž da mi objasni ...

Hvala unaprijed
[ Not now, John! @ 06.07.2004. 23:31 ] @
Corel je totalno glup što se tiče "nezapadnoevropskih" znakova.
Te "specijalne" znakove možeš dodati tako što ćeš otvoriti Special Characters Docker (nađi u Window->Dockers, ako se dobro sjećam).
Zamislite kako je ćirilicu dodavati na ovaj način ...
[ borstale @ 07.07.2004. 01:30 ] @
Uzeo sam da pogledam kod sebe ( corel12), mada corel skoro nikad ne otvaram ( ne volim all in one programe) i mogu ti reći da su izgleda u ovoj verziji rešili taj problem, jer č,ć ž itd možeš sasvim normalno da kucaš, pa ako imaš mogućnosti ili vremena za veći download pronađi corel12 (serial takođe postoji na netu)
[ henrik @ 09.07.2004. 23:14 ] @
Starije verzije nemaju unicode, moras da koristis yuscii fontove za tako nesto
[ drbogi @ 10.07.2004. 14:29 ] @
Special Characters Docker je rešenje ukoliko imaš malo teksta.
Ako baš ima toga puno Edit-->Copy ; Edit-->Paste iz Worda ti može odraditi posao.
Budženje, al radi.
Sve samo ne opet YUSCI raspored.
[ XPhantom @ 13.07.2004. 10:12 ] @
Treba samo instalirati prave fontove (ja ih imam preko 800) i svi oni pod Corel DRAW 9.0 rade normalno, bez ikakvih dodataka i nekih ''caka''. Neznam tocno kako se zovu, mislim kojoj grupi fontova pripadaju (mislim da su BT_) ali nisam siguran. Ako nekome treba mogu ih postaviti na server pa da pruzimata. I ja sam imao kao i svi vi problema sa fontovima dok nisam nasao rjesenje, pa tako sam voljan pomoci svakome kome mogu, jer znam kako je zejebavati se oko jebenih fontova i ''naših'' slova. Molim da se javite ako ste zainteresirani za download jer inaće neću postavljati na server. Veličina komprimirane datoteke je 30 MB
[ XPhantom @ 22.07.2004. 07:34 ] @
Vidim da niste baš zainteresirani za fontove tako da brišem sa servera