[ Ramirez @ 24.04.2004. 21:03 ] @
neko mi rece da ovi pluginovi postoje... ubih se trazeci ali sve sto nalazim su pluginovi za browsere.... ????
[ findi @ 25.04.2004. 10:21 ] @
Hallo

Mozda ima ovde nisam siguran .

http://plugindoc.mozdev.org/en-AU/windows.html#WMP
[ Ramirez @ 26.04.2004. 20:07 ] @
mislim da me nisi razumeo... poslao si mi link sa pluginovima za Mozillu.... i to nisu cak ni pluginovi vec celi programi koji se integrisu u nju.... dakle... cuo sam da kada se instalira QuickTime njegovi fajlovi mogu da se gledaju i u Windows Media Player-u ali ja to ne zelim... vec me zanima da li postoji samo plugin koji omogucava isto to???
[ @lien @ 29.04.2004. 19:01 ] @
Da postoji resenje:

K-Lite Codec Pack - Paket kodeka

K-Lite Real Alternative - Realaudio kodeci

K-Lite Codec Pack:
instaliraj SAMO STO TI TREBA jel nekad hoce da poremete ceo sistem
ako nakrljas sve kodeke (u njemu imas i QuicTime i Real i jos dosta,dosta...)

Cujemo se...
[ faraguna @ 02.05.2004. 15:25 ] @
instaliraš real player 8 standard i quck time, i onda skineš media player classic (nije od microsofta) sa www.doom9.org i sa njim možeš gledati te filmove...
media player classic je prerađeni media player koji dolazi uz windowse (mplayer2.exe), sadrži samo exe file i ima svega stotinjak kilobajata
[ @lien @ 03.05.2004. 11:02 ] @
faraguna procitaj jos jednom pitanje jer nema potrebe da ga ponavlja covek...
... Poslusaj ti mene i bice ti ok ...
[ filipc @ 03.05.2004. 19:40 ] @
nisam siguran ali pokusaj :
1.Udji u folder gde ti je instaliran realtime ili quicktime i potrazi podfolder plugin.
2.Ako uopste postoji te fajlove kopiraj u wm folder gde su pluginovi i mislim da si resio problem.
[ Gjagji @ 14.05.2004. 09:57 ] @
Slicno onome sto je @lien predlozio:
ace mega codec pack
ima milion codec-a, samo pri instalaciji biras cutom, otcekiras sve, i onda cekiras samo zeljeni plugin (quick time i realplayer). Pri svakom sledecem startu instalacionog (.exe) fajla mozes menjati (deinstalirati i instalirati) codec-e.
Nemam instaliran ni realplayer (mrzim ga), a ni quick time, ali mogu da gledam sve fajlove. I mozda naidjes na problem real player stream-a, ali ja ne slusam takve medije, pa ti ne mogu pomoci, samo sam cuo da postoji real alternative koja bi to mogla da resi.
[ filipc @ 14.05.2004. 12:45 ] @
Ma siguran sam da ima plugin na google ukucaj ovo u google pa ces mozda naci:
QuickTime Plug-in for Windows media player + free download

Mozda ces naci.
[ let4mi @ 19.01.2006. 12:10 ] @
pogledaj ovde ako nisi do sada nasao
http://www.videohelp.com/tools?tool=QuickTime_Alternative