[ maja123 @ 26.04.2004. 14:55 ] @

Ucenica sam cetvrtog razreda gimnazije prirodno-matematickog smera.U subotu sam ucestvovala na okruznom takmicenju iz fizike.Veoma sam lose uradila i sakupila samo 40 bodova.Interesuje me da li neko zna rezultate u pojedinim regionima Srbije i da li imam bilo kakve sanse.


Unapred zahvalna.
[ neuromancer @ 26.04.2004. 21:28 ] @
Maja ne znam rezultate ali ti mogu reci da sa tim rezultatom nemas sanse da ides dalje. Mislim da cak i postoji neki limit koji je znatno visi od tvog rezultata da bi uopste usla u obzir za republicko takmicenje...

a i sta ce ti to uopste, i ja sam se mlatio po tim takmicenjima, isao i na republicka i osvajao neka mesta pa na kraju ponovo nista. Samo nervoza, radim jedne te iste zadatke dok uopste ne doprinosim razvoju, pa ma koliko on mali bio. Tako da se mnogo bolje osecam kad sednem i pocnem da obradjujem neku tematiku ili problem koji zahteva i po nekoliko meseci rada (pored ostalih obaveza) i za to vreme saznam mnogo vise nego preko tih takmicenja...

ma briga te...
poz
[ simicicdusan @ 26.04.2004. 21:41 ] @
Mogu da ti kažem da je u južnobanatskom okrugu prvo mesto iz 4. godine imalo oko 40 bodova (mislim 42).

A rezultate, kada budu objevljeni mozeš naći na:

http://www.dfs.org.yu/takmicenja/okruzno2004.html


[ pirgos_madden @ 08.05.2004. 00:22 ] @
Ha ha pa vidite da je prosla. CESTITAMO!!!