[ vukc @ 26.04.2004. 21:39 ] @
Pozdrav svima,
Interesuje me kako bih mogao da otkljucam / unlock-ujem / dekodiram mob. telefon Motorola V60.
Posjedujem USB data kabal.
Ovaj telefon se momentalno koristi u Kanadi a zelio bih ga koristiti i kod nas u SCG/Ex Yu.
Sta sve treba da ucinim kako bih uspjesno dekodirao ovaj telefon?
Kakvi programi su mi potrebni, gdje se to moze naci itd.
Pocetnik sam u ovim vodama tako da je svako detaljno objasnjenje dobro doslo.
Hvala svima.
[ Dejan Matijevic @ 27.04.2004. 06:34 ] @
Stari krekirani Victorov soft bi to trebao odraditi bez problema (Motorola service software)
[ vukc @ 27.04.2004. 18:03 ] @
Pozdrav
Hvala ti na brzom savijetu.
Pokusao sam pronaci taj software ali sam skontao da to kosta oko 600$US sto je preskupo da bi se dekodirao samo jedan mobilni telefon (u mom slucaju samo jedan).
Ako bi neko mogao da mi pomogne da pronadjem taj software kao neku "besplatnu" verziju ili slicno.
Pokusavao sam sinoc cijelu noc da dekodiram telefon koristeci neki "victor" (nije tako puno ime nego jedan dio) software....ali dekodiranje nije pomoglo....ne znam ni kako ni zasto.
Hvala jos jednom svima.
[ Dejan Matijevic @ 27.04.2004. 19:03 ] @
Taj victor što si našao trebalo bi da radi, e sad, nadji i skini drivere za motorole, upali telefon, pokreni victor soft, spoji telefon na kablić i windows će te tražiti drivere, instaliraj te drivere i to bi trebalo raditi. Stari victor radi V60,V66, V70, T280 i njihove "i" verzije
[ vukc @ 27.04.2004. 20:19 ] @
Pa to sam i uradio....ali izgleda nece da ga otkljuca...ne znam zasto....prepoznaje ga...ali ne moze da procita telefon informacije kada kliknem na ono "read" u prvom tasku pomenutog softwera.Nakon sto kliknem na unlock phone, prepozna ga pocne sa unlokovanjem , izgasi telefon....i tako stoji izgasen 10-15 minuta i nista se ne desava....sta da se radi?
Telefon radi normalno bez problema sa postojecom SIM karticom.
[ vukc @ 28.04.2004. 23:39 ] @
Evo i danas sam pokusavao ali nista.
Jednostavno kaze preparing phone....pokusa da ga spripremi, izgasi se i onda kaze "switching in to flash mode"........nakon izvjesnog vremena kaze "unable to switch in to flash mode" i to je sve......ne znam kako ni zasto nece....ne razumijem.
Da li neko zna sta kako i kuda?
Hvala
[ pelesta @ 28.04.2004. 23:48 ] @
Mozeli ko poslati link za viktora
[ soma @ 29.04.2004. 11:14 ] @
Evo link http://www.unlockeasy.com/modu...p;d_op=viewdownload&cid=16 skin service software v3.2.3

Pozdrav
[ vukc @ 01.05.2004. 03:56 ] @
Pa dobro ljudi moji dragi, hoce li i zeli li neko da mi pomogne oko mog problema....izgleda da se sve gleda kroz novac....steta.
[ Dr S E M A @ 01.05.2004. 07:31 ] @
Jeli neko testirao viktora p2k v323 i da može da kaže da radi 100% ,i jeli ide preko usb kabla ili preko kom kabla, jer sam pronašao i kom kabal za ove motorole.