[ beerver @ 29.04.2004. 13:50 ] @
Pozdrav
Imam mali problemčić. Imam movie koji u sebe učitava vanjski .swf file koji u sebi sadrži dynamic text field. Kad otvorim taj .swf vidim dynamic text normalno, ali kad ga otvorim kroz prvi movie, nema ga...
Probao sam napraviti taj dynamic text klasično, i preko ac-a, nema nikakve razlike.
Bio bi zahvalan ako bi mi netko mogao odgovoriti na ovo, cijeli dan ludim i pokušaam svašta, ali na kraju dobijem NIŠTA.
Thnx unaprijed
[ noviKorisnik @ 29.04.2004. 13:58 ] @
Imaš li .fla od fajla koji uvoziš. Ako imaš, otvori ga, selektuj dinamičko polje i pogledaj u properties panelu šta piše u polju "Var". Javi šta piše pa idemo dalje...
[ beerver @ 29.04.2004. 16:02 ] @
Radio sam ga preko ac-a (pomoću createTextField).
Nisam dao nikakvu vrijednost za var, znači da je ostalo po defaultu vrijednost null.
[ noviKorisnik @ 29.04.2004. 18:33 ] @
Verovatno ti se u slučaju uvoza ni ne kreira tekstualno polje zbog greške u referenciranju objekata.

Kada se uveze spoljni fajl u neki klip, njegovi objekti menjaju svoje adrese u odnosu na _root.
[ beerver @ 29.04.2004. 19:59 ] @
Evo, upravo mi je ovu sekundu, dok sam pisao još jedan zbunjeni post sinula ideja.
Isprobao sam je i skužio gdje griješim (text field se učitavao u 2. frameu tog filma, a iz nekog razloga film uopće nebi došao do tog framea).
Hvala na ovome za referenciranje, uopće nisam mislio na to.
Pozdrav