[ rural @ 29.04.2004. 17:08 ] @
pozdrav svima!

u beogradu zivim tek dva meseca, inace sam iz slovenije. tako da moje pitanje mozda i nije bas aktuelno i ste ga vec predebatirali. ali ipak... bas juce sam se konektovao na kabelski internet preko ikom-a. sad sam procitao vase bivse komentare na njihove usluge... dobro, sta cemo sad, trebam internet za rad. evo, interesuje me, da li postoji neki provider (osim ptt, oni su samo u delu novog beograda, a ja zivim na dorcolu), koji ima flat usluge, neograniceni data protok? jer ova ikom ogranicenja...mislim, ... hvala puno na pomoci!
[ pctel @ 29.04.2004. 18:10 ] @
Ukoliko neces da se preselis, nisi u mogucnosti da biras kablovskog provajdera. Ako ti nije tesko da se preselis, imas kod SBB neograniceni 64 kbps internet relativno povoljno.
[ rural @ 29.04.2004. 18:25 ] @

hvala na odgovoru
jel mozda ima neka informacija, da li ce ikom uskoro nuditi flat rate usluge?
[ djricky @ 29.04.2004. 20:46 ] @
ja sam isto na dorcolu, i koliko znam nema nam pomoci...

IKOM otkida sa cenama, znam jer koristim njihovu kablovsku TV, pa sam se raspitivao za internet...

nema nam spasa za sada, sto se tice dial-upa imam dve linije, jedna je 188***, a druga 626***, i jedna i druga krsevi teski, plus je ova na 188*** i dvojnik, od brzog neta nista... probaj da vidis koji od wireless provajdera pokriva nas deo grada (Dorcol) i mene to interesuje

inace, ja sam u Kapetan Misinoj...
[ rural @ 29.04.2004. 21:44 ] @


no way out, onda...mislim, da sbb vuce kabl do gospodar jevremove broj 30, a nad zgradama na kraju (cosak francuska) ima monopol ikom. pa skoro bi i ovi trebali da ponude flat rate. ali i to ce sigurno bit samo 64kbps. ako. jer nemam nameru da se selim ukratko, kako sam tek dosao, ostat cu zasad kod ovih otkidaca :) cu se raspitat za wireless pa javim.
[ djricky @ 30.04.2004. 01:04 ] @
meni su rekli da ce biti flat, ali kao tek kad uvedu dekodere....

zivi bili...
[ UroS @ 30.04.2004. 18:19 ] @
A šta mislite o wireless-u? Nekoliko provajdera daje povoljan flatrate preko wirelessa.