[ boccio @ 30.04.2004. 00:44 ] @
ovo je za prijatelja, nadam se da modovi nece izbrisati. Tako da nemojte meni na PP ili mejl... :)
----------------------------------------------------------
Hello

I am currently scouting for a Linux guru to asist me in many tasks in maintaining, managing, growing my linux based servers.

I am primarily looking for a link on my MSN that can help me through learning process on many fronts.
expected work load might be average 10-15 hours a week. Sometimes more sometimes less, but I am willing to pay weekly.



Following skills would be great:
linux
routers (linux routers)
isp standard servers, ie mail web hosting


c/c++
java
javascript
php
mysql
postgresql
security

if you know ip telephony it would be great also.

Feel free to email me on : linux(at)295(dot)ca
[ chupcko @ 30.04.2004. 08:02 ] @
Uf, jos jedan konsalting posao za nesposobne ljude napolju :).

Nekako znam da i kada prijatlejima pomazes, ne mozes da izvuces ni rucak, a kamoli pare, tako da mi je ne jasno na koji nacin misli da plati (neko i dalje misli da linux guruovi vole da rade za dz i da pomazu slave radi :)) ).
[ boccio @ 30.04.2004. 09:46 ] @
nije, cupko :) covek je spreman da placa normalan weekly wage osobi koja zeli da radi za njega...nije prevarant, ne bih se kompromitovao da postujem njegov oglas pod svojim imenom u suprotnom...oterao bi ga na skriptlens...a to sto sam rekao "za prijatelja", nisam mislio da vi radite "prijateljski" nego sam samo objasnio zasto ja to postujem...:)

nacin placanja: pa valjda svi iole ozbiljniji ljudi ovde imaju neki bank account...
[ chupcko @ 30.04.2004. 12:06 ] @
Ja nemam, a ozbiljan sam covek :).

Pa sta znam, ko zna, ja sam se opekao zestoko, inace da mogu da naplatim, ne bi citav sledeci mesec placao rucak :).
[ boccio @ 30.04.2004. 16:40 ] @
hehe, ma lik je ok, a obzirom da sam mu napomenuo da se dosta ljudi opeklo sa takvim dilovima, ponudio je sledece. Dakle ovo je dodatak:

Prvih nekoliko nedeljnih plata je voljan da plati unapred (na pocetku nedelje), dok se ne stekne obostrano poverenje...

mislim da time varijanta sa ruckom pada u vodu :)
[ axez @ 23.05.2004. 21:54 ] @
heh....niko ozbiljan ne placa unapred...;)