[ Dezurni @ 30.04.2004. 13:35 ] @

Zna li neko da li je moguce polirati taktilni ekran na Pocket PCju (u pitanju je normalna pohabanost od upotrebe stylusa na Cassiopei)?

Ako je neko to vec radio, ili moze da mi preporuci radionicu/kontakt, many thanx.
[ velkod @ 30.04.2004. 13:51 ] @
Potrazi pastu za poliranje, mislim da je hama proizvodi. Pre si mogla da je kupis u Mercatoru ali mislim da je nemaju vise. Ili svrati do nekog boljeg servisa za telefone, recimo Tehnomarket. A ako ne nadjes nista pokusaj da ispoliras sa pastom za zube, ja sam tako uspeo da uklonim ogrebotine ali trebas malo vise da se potrudis.
[ Dezurni @ 26.05.2004. 11:03 ] @

Eh, pasta za zube ne igra ulogu. Probala sam na mobilnom, mora mnogo da se trlja/pritisne, a to mi na PPC bas ne ide jer je taktilni ekran pa mogu da napravim samo jos veci belaj.

Ako vidis negde pastu za poliranje, seti se pa mi javi, vazi?

Btw, neko mi je pominjao automobilski Turtle Wax, da li da ga iskopavam iz gepeka, imas li neko takvo iskustvo?
[ mrburns2 @ 10.04.2008. 22:24 ] @
Jer zna neko kako se moze ispolirati ekran....????
[ misko77 @ 23.05.2008. 01:20 ] @
Kao što je neko gore već rekao imaš Haminu pastu. Ja sam je uzeo prije nekoliko mjeseci u jednom od većih lanaca prodavnica mobilnih telefona (da ne reklamiramo sad). U pakovanju su tubica sa pastom i krpica.
"Mala" napomena: pastu nisam isprobavao na pda vec samo na telefonu. Za ekrane pda preporucujem foliju, bolje spriječiti nego...
[ Rade Zemun @ 24.05.2008. 16:55 ] @
@misko77

Jel' moze meni na PP gde si to pazario.

Hvala.
[ nuno @ 27.05.2008. 10:36 ] @
pasta se zove displex ima je u merkatoru i kosta oko 500 din i trenutno je ima, ko hoce da polira mobilni radi ali za menje ogrebotine mislim da vece ne moze da ukloni