[ Jovica Pejaković @ 30.04.2004. 21:58 ] @
Trenutno imam u kompu MSi ge force 4 ti 4200 128ddr agp8x a sada imam ponudu od druga da kupim od njega karticu iste marke i cak istog izgleda na oko ali samo sa oznakom ti 4600 molim vas da mi date savet dali cu videti bilo kakvu razliku izmedju ti 4200 i ti 4600?
I samo jos jedna velika molba u vezi moga napajanja malo sam svrljao po forumu na teme napajanja cak sam i pitao za moje ali mi niko nije odgovorio pa vas ovom prilikom molim da mi i za ovo date savet napajanje je:MS Golden Power super silent 400w zanima me dali bih trebao da uzeti neku bolju marku napajanja?
HVALA svima unapred!!!
[ kUdtiHaEX @ 02.05.2004. 08:42 ] @
GF 4 TI4600 su najjace kartice iz GeForce 4 serije. Iskreno, ne bih znao da ti kazem koliko su brze u odnosu na Ti 4200 ali brze jesu. Sta da ti kazem, probaj je pa vidi sam.

Sto se napajanja tice, juri DTK-TAGAN-CHIEFTEC-ENERMAX napajanja, jer ono sto pise na nalepnici to i jeste. Kod drugih, 400 W moze da bude i realno 250W (ne salim se), tako da je kupovina napajanja nepoznatog proizvodjaca (i samim tim nepoznatog kvaliteta) sumnjiva rabota...
[ Jovica Pejaković @ 02.05.2004. 10:39 ] @
A koje napajanje bi mi preporucio od ona 4 koja si naveo ja mislim da je najbolji izbor CHIEFTEC 420w ajde mi samo reci dali je CHIEFTEC napajanje bučno
[ kUdtiHaEX @ 03.05.2004. 09:38 ] @
Nije bucno ni Chieftec, ni Enermax, ni DTK... naravno novija napajanja :D Enermax je najskuplji a najbolji, DTK je najjeftiniji ali takodje odlican. Chieftec je tu neka sredina... Sta god da uzmes ne mozes pogresiti.