[ igor_pg @ 01.05.2004. 22:18 ] @
koristim preparat ISOTEC i interesuje me samo jedan satojak iz toga preparata a zove se maltodextrin (de12)...reci te mi sta je to-kako ga organizam iskoriscava i sl...
taj preparat koristim prije i poslije trcanja....i trcim negdje od18-19h primjetio sam da me drzi budnim...tesko mogu da zaspim tj. da me uhvati san... inace,ne koristim nista drugo sto bi mozda to prozrokovalo....
[ Gojko Vujovic @ 01.05.2004. 22:46 ] @
Kompleksan ugljeni hidrat, oko 4 kalorije po gramu, ma savršeno za obnavljanje snage posle vežbanja, samo guraj i ništa ne brini, verovatno je najbezbednija stvar u tom isotecu.
[ Nabukodonosor @ 01.05.2004. 23:21 ] @
Ako nije tajna, koliko si platio Isotec? I koja je kolicina u pitanju? Hvala.
[ igor_pg @ 02.05.2004. 11:11 ] @
Citat:
Nabukodonosor:
Ako nije tajna, koliko si platio Isotec? I koja je kolicina u pitanju? Hvala.




platio sam ga 15e u Srbiji i dodje 1kg
mnogo dobra stvar za odrzavanje tecnosti i obnavljanje snage tokom treninga
[ igor_pg @ 02.05.2004. 11:16 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Kompleksan ugljeni hidrat, oko 4 kalorije po gramu, ma savršeno za obnavljanje snage posle vežbanja, samo guraj i ništa ne brini, verovatno je najbezbednija stvar u tom isotecu.



hvala
boja sam se da nije nesto opasno ;o)
nego sam primjetio da me slabo san hvata od kako njega koristim... mozda i nije...pa sam umislio ;o)
pozdrav
[ superbaka @ 02.05.2004. 12:20 ] @
po nazivu bih rekao kombinacija maltoze (monosecer) i dekstroze na 12.-om ugljenikovom atomu... u principu nista posebno niti stetno, obicni seceri ako je ovo sto ja mislim... ako nije, then... be aware Luk...