[ Wooyke @ 02.05.2004. 03:33 ] @
http://www.soulcry.cjb.net

i komentarišite, a ne svi da ćute
[ Wooyke @ 02.05.2004. 15:59 ] @
paaaaaaa
komentarišite iiinaaačeee menjam host
a u inat ću da zamenim bannere :P
[ Zlatiborac @ 03.05.2004. 14:23 ] @
Paaaaa kad si vec navalio. Ima potencijala da bude neshto bolje kad bi barem malo ozbiljnije prishao svemu. Tu najvishe mislim na izjave tipa "Živim u gradiću po imenu Pančevo. Zanimam se svim i svačim,
ne interesujem se za neke baš-baš posebne stvari ..." .,., premda ima josh bisera.
Shto se tiche dizajna, po meni je max prost, shto moze biti plus. Ipak bi mogao malo i na tome da poradish!
[ mg_peace @ 03.05.2004. 14:25 ] @
Neznam kako neko može praviti sajt o samom sebi????!!! :-/
[ Ni ten ichi ryu @ 03.05.2004. 18:37 ] @
kako ne znas? vecini ljudi na svetu je to omiljena tema ;]
[ Wooyke @ 04.05.2004. 01:36 ] @
pa pazi, nisam hteo da komplikujem...hteo sam da bude nice and simple...nadam se da sam to postigao
- i naravno biseri, zašto moram biti stalno ozbiljan

a o samome sebi...hm...pa ima milion takvih sajtova na netu inače

Sajt je orijentisan na moja zanimanja i slične gluposti, čisto da neko dodje da odmori oči i da pročita nešto o meni i da se malko nasmeje , a za web dizajn imam poseban sajt...
[ fumaremigel @ 04.05.2004. 02:23 ] @
Postavka je slicna kao na onom drugom tvom sajtu... brick wall.
Nista prenaglaseno, bez muda, ali korektno dizajnirano.

Prvo kliknuh na muzika, fali ti anselmova slika - mali crveni x umesto slike...

Inace, hardcore ne sviraju oni bendove koje si ti potrpao tamo na gomilu... mozda samo Hate Breed...

Keep up the work, you're on the path of learning.
[ smrda @ 04.05.2004. 06:01 ] @
E, pazi, nije ovo tolko lose za tvoje godine i iskustvo, ali imas ti jos da se cimas. Takodje ne razumem kako mozes da ocekujes od nas da komentarisemo 3 vrlo slicna rada (razlicite boje i header-i, koncept isti). Sedi, razmisli, prosurfuj, pogledaj kako drugi rade (mislim, sad kenjam ko i ostali "superdizajneri" kod nas, al' ajde), i probaj da uradis nesto drugacije.
[ Wooyke @ 06.05.2004. 22:28 ] @
totalno se slazem sa vama. I sam sam naravno primetio da sam uradio slicne sajtove...inace ostace samo Soulcry sa tim dizajnom, a Brickwall se menja potpuno...
[ ||NeX|| @ 21.05.2004. 02:07 ] @
Nema ti slika, a i nisi neki lik. Samo eto metal te izvlači. :)