[ scele @ 02.05.2004. 23:52 ] @
Dakle, na TV-u imam dobru sliku, samo sto se pojavljuju neke linijice, tacnije, po grupa linijica horizontalno preko cijelog ekrana (koja zauzima oko 30% ekrana) i pomjera se prema gore. Slicno kao smetnje koje se nekad dese na TV-u kad neko recimo upali usisivac ili fen.

Izlaz je podesen na PAL-B.

Imam iskustva sa spajanjem video opreme, ali na ovako nesto dosad nisam naisao. Cak sam od ocaja kompjuter i TV spojio na istu uticnicu, ali nista. Please, pomagajte!
[ sasa022 @ 03.05.2004. 00:17 ] @
Mozda video kablic nije ispravan.Probaj sa drugim pa vidi sta se desava.
[ Marko[VOP] @ 03.05.2004. 01:54 ] @
probaj sa izvlacenjem antenskog kabla ili kablovskog (sta vec) meni je on pravio smetnje. bedak kad god gledam divx moram da izvlacim kabl bem ti tehnologiju.
[ AMD @ 03.05.2004. 11:10 ] @
E i ja sam imao slican problem,zamenio sam kabl i delimecno sam ga resio.Mada ni ovaj kabl nije nesto posebno dobar,licno sam ga pravio
[ scele @ 03.05.2004. 15:23 ] @
:)
Izvlacenje antenskog kabla je skoro potpuno rijesilo problem, linijice su ostale ali skoro su neprimjetne. Inace koristim S-video kabl, dugacak oko 3m, koji nikad nije unosio smetnje.

Nego, ima li ko ideju za neki filter ili slicno koji bi se stavio na antenski da se sprijece te smetnje?
[ aleksandarrr @ 06.05.2004. 12:10 ] @
Imao sam isti problem dok mi je antenski kabl od kablovske ukopcan u televizor.
Rjesio sam ga tako to sam oplet od koaksijalnog(masa) presjekao i na ta dva kraja stavio blok kondenzator 33nf probaj i sa manjim.
Pozdrav iz Banjaluke