[ MaRaToNcI @ 06.05.2004. 14:25 ] @
M Sector


K O N K U R S

Za izradu staklene ambalaze (flasice 0.2)


Uslovi konkursa:

Izgled flasice:

• Osnovna ideja je stvaranje novog BRAND-a
• Lep i atraktivan izgled
• funkcionalnost

Format:
Flasica je namenjena za vocne sokove.Treba da ima siroki zatvarac (kao NEXT,GRANINI,FRUCTAL...), standardni navoj, bez ostrih ivica i svetski dizajn

Boje:
Ambalaza ce biti providna.

Izbor:
Najbolje idejno rješenje za izgled flasice izabraće se u roku od tri nedjelje od završetka konkursa, a nagrada će biti isplaćena u roku od 10 dana od izbora. Odluka će biti konačna i izvršna. Ako ni jedan predlog ne zadovolji kriterijume Komisije, nagrada neće biti dodijeljena.

Autorska prava:
Autor/autori treba da prilože pismo sa potpisanim tekstom u kojem se »odriču svih prava na autorstvo i drugih prava na korišćenje priložene ambalaze, bilo da je korišćen zvanično ili pomoćno«. Primljeni materijali se ne vraćaju. Potvrda o prijemu biće poslata elektronskom poštom ako je adresa navedena u prijavi.

Nagrada:
1. 1. nagrada u iznosu od ____ eura – podrazumijeva obavezu autora da u roku od 7 dana od dana proglašenja za pobjednika Konkursa uradi i dostavi u digitalnoj formi dizajn flasice.

Način slanja i rok:
Radove treba slati elektronskom postom sa subjektom »za konkurs za ambalazu«. U istom e-mailu treba da se nalaze podaci o autoru. Nakon prikupljanja radovi će biti upućeni Komisiji za odabir, koja će donijeti konačnu odluku.

Radove treba dostaviti M Sectoru do 15.05.2004. godine.

Adrese na koju treba dostaviti radove:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[ ddz @ 06.05.2004. 18:05 ] @
Čitavih ____ evra? Malo je to bato...
[ cozi @ 06.05.2004. 21:29 ] @
Citat:
MaRaToNcI:

Autorska prava:
Autor/autori treba da prilože pismo sa potpisanim tekstom u kojem se »odriču svih prava na autorstvo i drugih prava na korišćenje priložene ambalaze, bilo da je korišćen zvanično ili pomoćno«. Primljeni materijali se ne vraćaju. Potvrda o prijemu biće poslata elektronskom poštom ako je adresa navedena u prijavi.



Ovo vazi i za radove koji nece biti prihvaceni tj. nagradjeni ?
[ 5h0ck @ 07.05.2004. 10:30 ] @
Citat:
ddz:
Čitavih ____ evra?

Ma neeeee u to polje treba sam da upises cenu! :)
[ MaRaToNcI @ 07.05.2004. 13:30 ] @
Autorskih prava se odrice samo pobednik, a sto se cene tice namerno je ostavljeno prazno, jer svako ima svoju cenu,odredjeni fond postoji, al na kraju krajeva zasto ne ustedeti:) kad je mogao Dimkovic prodati softwer koji vredi puno za sicu...:)
[ MaRaToNcI @ 07.05.2004. 15:01 ] @


evo i prvih radova, komentari pozeljni
[ 5h0ck @ 07.05.2004. 17:22 ] @
Kod mene je sve po 69.
[ BobMarley @ 08.05.2004. 10:12 ] @
1. red 3-ca slika i 2. red zadnje dvije sve postoje.
[ SpelingMistakes @ 03.06.2004. 02:18 ] @
U dogovoru sa pokretacem temem ona je prebacena ovde, jer mislim da je tema vise u delatnosti industrijskih dizajnera negoli grafickih dizajnera :)

Hajde sada nemojte da me "obrukate" :)


Spel
[ MaRaToNcI @ 03.06.2004. 02:22 ] @
konkurs traje i dalje

prvo je potrebno poslati skicu, i ako se rad prihvati onda i celi model

i da se da malo motiva- nagrada je do 1000 evra
[ SpelingMistakes @ 03.06.2004. 02:30 ] @
Jedan dodatak koji kolega iznad nije napomenuo - umesto skice bez problema mozete postovati 3d model - tacnije njegovu sliku, a da se sve lepo vidi - Ili normalno to mozete uraditi na e-mail adrese ispod, ako se "bojite" konkurencije :)


Spel
[ Mihailo @ 03.06.2004. 03:35 ] @
Šta je ovo poslednje, tegla za krek? :o)
[ 5h0ck @ 06.07.2004. 19:25 ] @
Jel ovo jos traje?!?!
Ako ne, moze li se znati koji je rad pobedio?
[ MaRaToNcI @ 10.07.2004. 15:34 ] @
[ SpelingMistakes @ 10.07.2004. 21:07 ] @
Ako je ovo izlozeno da bi smo mogli da komentarisemo - ocenjujemo - Pa onda je ocena - izmedju 0 i 10 jedna cetvorka ili petica - ne vise - Pa bolji render mogu "pocetnici" da urade - Mislim sta znaci ovo sa svetlom - 5 senki - svasta - I ta 5-tica maksimalno je zbog samog modela - a ne rendera - Mada ako bih pogledao detaljnije model, moglo bi se i o njemu nesto reci


To se dobije kad gazda nadje malog pericu da mu uradi posao za 100 marki (a posao bi profi kostao jedno 600-700)
[ P3DJ4 @ 10.07.2004. 21:25 ] @
huh cak i moj prvi ikada pokusaj rendera deluje normalnije , previse svetla se prelama preko modela da sam high imao bi cime da se tripujem. Sto se tice ideje nekako mi je sta znam vec vidjeno , nije valjda da je ovaj rad odneo 1000 eura , sorry . Sta se desava sa poklopcom cini mi se da si hteo twist off a ovde lici da je hermeticki zatvoreno ? :S
[ SpelingMistakes @ 10.07.2004. 23:39 ] @
Za poklopac ne znam - ali mi se cak cini da tamo negde vidim neku "oprugu" ili zicu - Na kraju krajeva kakav render takvi i komentari - Mogao je ko god da je to radio da bolje "pripremi" makar ovu sliku - sa detaljima - Pa cak i ako su losi (mislim na ovaj kvalitet i ideju rendera), bolji su od nicega.