[ caplja caplja @ 08.05.2004. 11:24 ] @
Posto mi neki manijak non-stop uznemirava drugaricu (sa fixnog i sa 064) a drugarica je prepaid na 063 postoji li neka opcija da mobtel zabrani pozive sa odredjenih brojeva (znaci samo ta dva) na njen telefon. Ako ne moze sta jos ta drugarica moze da uradi po pitanju tog manijaka jer prijava policiji nije dala rezultate. Znam da postoje telefoni koji imaju neku ignore opciju ali mislim da to njen telefon (siemens c55) ne podrzava.
[ NLO @ 08.05.2004. 13:08 ] @
pa prijavi mobtelu.. telekomu..
inace c55 ima opciju 'call screening' pa pokushaj da se poigrash s njom..
[ Dejan Krstic @ 08.05.2004. 14:53 ] @
Posaljes faksom zalbu na 063/311311 i navedes tacno ko, sta, gde, odakle i kako. Naravno i pune podatke vlasnika kartice koji podnosi zalbu.
[ Mister Big Time @ 12.05.2004. 05:23 ] @
neki telefoni imaju opciju zabrane dolaznih poziva. Npr. moj prvi telefon Alcatel Max (cigletina je imao barring i kad to namestis svi koji te zovu dobijaju signal kao da im je mreza prsla, a ti vidis u Missed calls ko te je cimao Ludilo, tako sam pomerao bulju od zezanja nekim smaracima.. hehe mene nasli da cimaju ajde nek probaju ako mogu

BTW, sto ova opcija ne radi na ostalim, novim telefonima ne znam, ili mozda neko ima foru za T610?
[ Deep|Blue @ 12.05.2004. 09:50 ] @
a otkud ti to da ne radi na ovim novijim???
u opcijama profila ides na o[ciju prihvatanja poziva, mada se ovo ne ugradjuje na jeftinijim telefonima.
[ Mister Big Time @ 13.05.2004. 23:53 ] @
Ajde postavi Block All Incoming calls. Samo kaze network error ili tako nesto..
[ acebzan @ 17.05.2004. 11:03 ] @
ali to ce da blokira SVE dolazne pozive,
bilo bi lepo kad bi u telefonu imao opciju za filtriranje :) nekih poziva,
ubacis brojeve za koje hoces da budes zauzet i gotovo.
[ S a l e @ 19.05.2004. 03:36 ] @
Posalji mail siemensu (www.my-siemens.com) da tu opciju ubace u neki od sljedecih modela

Za uznemiravanje jedino sto mozes da uradis je da kod svog operatera prijavis. Dobro bi bilo da mozes da bar jednom prihvatis taj poziv da bi se on pojavio u bazi. Ostalo ce oni da zavrse.