[ gladijator @ 13.05.2004. 17:04 ] @
kad instaliram nove catalyst drivere 4.4 s kojim kartica radi odlično ne mogu više uključiti Video in. Napiše da nema video driver i da pogledam device manager. Tamo je naravno sve u redu.Pokušao sam "očistiti" registry, izbrisati sve atijeve fileove ali ništa ne pomaže.Video in radi samo sa driverima koji su došli uz karicu. Međutim s tim driverima HFX u Pinnacle studiu 9 radi loše a o novim igrama da i ne pričam.Pokušao sam skinuti i starije verzije (3.8,3.9) catalysta ali uvijek ista stvar.Kad stavim drivere koji su na bug-ovom CD-u onda prilikom instalacije wdm drivera napiše Missing video driver,ifo error. Inače, sistem je: athlon 1800,512 MB,sapphire radeon 9000pro vivo,win XP pro sp1,...
[ DRE @ 30.09.2004. 13:32 ] @
Istu grafičku karticu imam i ja i isti su problemi. Na Sapphireovom forumu je jedan Slovenac izašao sa istim problemom. Navodno su Omegini driveri rješenje. Ja sam ih skinuo ali nema pomaka. Ako nešto uspiješ riješiti javi se.
[ SpelingMistakes @ 01.10.2004. 22:17 ] @
Koje ploce imate - Ja planiram da kupujem 9600 xt vivo - ali imam problem - nude mi abita - a ne znam kakav je - Zanima i mene sta je sa tim problemom, jer i mene ceka isti
[ DRE @ 02.10.2004. 13:53 ] @
Moja ploča je:

Intel Billings 2 D845EBG2