[ chupcko @ 13.05.2004. 20:56 ] @
U mom kraju (jug Beograda) su pre nekih 2-3 nedelje prokopali ulicu (nisam mogao da se oslobodim blata nekoliko dana) i kao polozili neke kablove, jos pricali mom ocu da postavljaju neku "optiku", trt mrt. U svakom slucaju covek koji je rukovodio radovima kaze: e sada cete moci da uzmete koliko hocete linija. Jos udju u moje dvoriste sa kablovima, izvuku jedno barem 5 parica, ako ne i 10, za kucu od 4 stana.

Ja se obradujem, podnesem zahtev, kada ono dana: na zalost zbog nedostatka tehnickih mogucnosti...

Naime da li ima jos neko ovakva iskustva ili sam ja jedan od retkih naivnih :))).

P.S. Ja sam znao kako ce se zavrsiti, ali ko zna, ajde da probam.
[ pisac @ 14.05.2004. 08:08 ] @
Zbog nedostatka mita i korupcije...

Nažalost, dokle god su monopolisti, i sve dok im većina (ne)radnika (ne)radi preko veze, biće tako.
[ mischo @ 14.05.2004. 12:08 ] @
Koji deo grada je u pitanju?
Cerak, Žarkovo,....
[ chupcko @ 14.05.2004. 13:33 ] @
Vidi vidi, neko ko je upucen u desavanja, da, i jedan i drugi deo.

Samo nemoj mi reci da treba da podmazem sa 200 evra, to znam i ja sam.
[ Logicno @ 17.05.2004. 10:38 ] @
Na jugu Beograda delimicno je reseno jedino Petlovo brdo, delovi Vidikovca i Banovog brda. Ostalo je kosmar. Ja slusam te price o kopanju za nove linije godinama. To su uglavnom lazi i zaludjivanje. Mislim da je krajnje vreme da se nesto stvarno uradi. Da nam fiksna telefonija, ako ne kao u Madjarskoj, bude ako moze barem kao u Rumuniji !!! Da se vise ne lazemo bre...
[ mca @ 21.05.2004. 08:52 ] @
Ne znam sta se desava, ali i meni u ulici ekipa kopa. Kazu da ce svi biti prevezani na digitalne linije. U pitanju je pocetak Julinog brda. Ajde da vidimo.