[ Nickname X @ 13.05.2004. 22:38 ] @
E mene zanima kod za seena. Najprije da kazem da imam obican mIRC 6.14 i da imam BNC e sad me zanima koji je kod za seena pa da taj kod upisem u remote u mIRCU i da tog seena stavim na neki kanal npr. kanal #yu i kad neko kuca !seen nick da mu seen kaze kad je taj nick bio zadnju pit na tom kanalu! Ako moze po mogucnosti da seen odgovara na srpskom jeziku !



Hvala!!!
[ Nikola Denić @ 14.05.2004. 14:20 ] @
Postavi seen bota... i ostalo ce ti se kasti samo !
[ Nickname X @ 15.05.2004. 15:21 ] @
Hmmm da vas pitam moze li seen bot radit preko BNC-a ili treba imat stalnu konekciju i uvijek upaljen PC i biti na mIRCU ili ipak kad ostavim BNC sa nickom Seen i kad neko kuca !seen nick da mu BNC odgovori?
[ Neky @ 18.05.2004. 01:29 ] @
Citat:
Nickname X:
Hmmm da vas pitam moze li seen bot radit preko BNC-a ili treba imat stalnu konekciju i uvijek upaljen PC i biti na mIRCU ili ipak kad ostavim BNC sa nickom Seen i kad neko kuca !seen nick da mu BNC odgovori?

Sto se toga tice ne moras da budes uvek online, ali onda ni bot nece non-stop beleziti kad je neko tu, razumes?
[ kUdtiHaEX @ 18.05.2004. 21:06 ] @
Nadjes shell, dignes eggdrop-a i postavis seen TCL sktipru :)
[ Neky @ 20.05.2004. 00:01 ] @
BREEEEEEEEEEEE

ne moze covek danas da nadje free shell jbt....ima samo neki engleski server ali rade samo od [po nasem vremenu] 8-9 uvece... :(
Ima raznis shellova ali ili se placa ili ne podrzava IRC Bota ili oni nece da drze bota ili nesto cetvrto.....ma :)
[ Ni ten ichi ryu @ 20.05.2004. 05:06 ] @
nisi dobro procitao (ili si bio nestrpljiv?)
engleski shell hosting radi 24/7 ali je samo od 8-9 uvece dozvoljena auto registracija preko ssh.
[ LaMpiR @ 21.05.2004. 13:10 ] @
pa idi na http://zsuattshellz.homeip.net/ odes navece fino, prijavis se i ako je taj momak sto drzi server tu, dobices shell odma