[ pailhead @ 16.05.2004. 02:55 ] @
nesto novo


nesto staro


nesto u toku


neka igra sa betonskim panelima, steta sto nisam vise radio na ovome, al vazno da sam potrefio ok osvetljenje odatle je lako


jedna crkva koju sam poceo da radim, ali nisam uspeo da zavrsim, jer sam IVa godina, pa pored skole i priprema, ponestalo je vremena


ovo su neki vijci sto sam napravio uz jedan graficki za skolu


ovo su neke prastare lopte


ovo je ta neka fotelja, ja joj ne znam ime, ali je mnogo popularna
nije moj model, ali sam ja napravio ovaj kozni materijal za vray


i evo neki bezvezni engin koji sam isprobao
http://pailhead.port5.com/Prezentacija/
[ reject @ 16.05.2004. 10:13 ] @
Bas lepo, samo napred.
[ SpelingMistakes @ 16.05.2004. 10:34 ] @
Mislio sam da ovde nesto fali, tipa zelim komentare, kritike ili sta li vec, ali nije lose ovako, mada i dallje mi fali "poenta" -

Pail.... sta zelis da postignes ovim - iskreno me zanima - nije napad, nema skrivenih provokacija, ali mi sve ovo bez nekog teksta ne ide bas :)


Spel


PS Mozes li da smanjis ovu sliku sa foteljom, ovi prelivi koji si dobio oko fotelje (vezano za kompresiju) jako umanjuju vrednost samog tvog rada - fotelje, a na kraju krajeva mozes i fotelju da istaknes mnogo vise - datelje
[ pailhead @ 16.05.2004. 13:47 ] @
Ma tekst je za isp i provajdere, povezao sam se na eunet da uploadujem nesto, posto nemogu nista da uploadujem preko tehnicoma, i rekoh, ajd da stavim i ovo, pa i ovo, ma moze i ovo....

Elem, hm, tekst, pa nista, eno, ono prvo je gotovo, dobio sam komentar da izgleda previse kao crtani film, i jeste mnogo sareno, i ne volim da se tronta slika u fotoshopu, ali nekad je neizbezno.
Cuveni komentar da lajsna fali, pa zasto staklo reflektuje crno kroz prozor, nije u redu to bi treblao biti svetlo itd itd itd...
[ McKracken @ 16.05.2004. 14:36 ] @
Palihead, na onoj drugoj slici, rizicno je da se izadje na vrata :)
[ SpelingMistakes @ 16.05.2004. 16:50 ] @
Nemoj da odustajes - nemoj da se smaras, nemoj da postujes stvari iza kojih ne stojis 100 % jer to onda neko moze kritikovati - i sta si dobio - Pricu o temi koja je relativno nebitna, jer si izlozio nezavrsen rad (mozda i sam nekad tako pogresim)

Sve sto procitas, od kritika, uzmi za ozbiljno, porazmisli o tome, pa sedni i smisli sta ti je dalje raditi - Ok Unapredi onu sobu (inace postovao si je 2 puta ovde na forumu) pa onda opet postuj sliku - da je vidimo i normalno iskritikujemo.
(ovo kritikovanje ne mora biti uvek lose, jer svaki komentar na bilo kakav rad je u stvari kritika, a one mogu biti dobre i lose).

Spel
[ jovca @ 16.05.2004. 19:45 ] @
Citat:
Nemoj da odustajes - nemoj da se smaras, nemoj da postujes stvari iza kojih ne stojis 100 % jer to onda neko moze kritikovati - i sta si dobio - Pricu o temi koja je relativno nebitna, jer si izlozio nezavrsen rad (mozda i sam nekad tako pogresim)

Od kada si ovo napisao poceo je da se siri glas po internetu i svi forumi da gase WIP sekcije!Rekao jedan baja da se netrebaju slati radovi u toku.Cujesli se?Samo kad bi Gojko svratio doovde da procita gluposti koje mu pise moderator.Po internety ima milion foruma sa working progres sekcijama i ljudi tamo dsalju zato sto zele da cuju sta drugi misle o njihovim radovima da bi ih pa cak i unapredili.Tesko da ti nesto mozes da razumes.

Citat:
ovo kritikovanje ne mora biti uvek lose, jer svaki komentar na bilo kakav rad je u stvari kritika, a one mogu biti dobre i lose

Mudro zboris.Decko kritike mogu biti dobre i lose palihead.Medjutim ako su srednje dobre ili srednje lose to ne znaci nista i onda se zbunis umesto da shvatis.
[ pailhead @ 16.05.2004. 20:36 ] @
ne kontam sta ti hoces
da se u ovoj sekciji presipa iz supljeg u prazno hvaljenjem maye i proE-a bez ikakvih konkretnih primera, problema ili radova?
[ SpelingMistakes @ 16.05.2004. 20:53 ] @
1.Ja bar nisam spominjao ProE i Mayu

2. Sto se tice preporuke, za postovanje radova iza kojih stojis, njoj nije bila namera da te ogranici, vec da ti pomogne - da ne postujes slike sa nekim nebitnim stvarima i nekim problemcicima koji su ti vec napomenuti, jer ce neko ko ne prati redovno forum, poceti da ti odgovara "mozda" na iste stvari kao npr ja. To bi bilo gubljenje vremena, pretpostavljam za tebe a i za onoga ko je te druge komentare pisao. Konkretno ti imas iste slike postovane na dva mesta ovde, a to je glupo. Opterecuje se forum. Posto su slike duplirane, mozda te duplikate treba obrisati. Posto su duplikati u novoj temi, koju si zapoceo, bilo bi glupo da ih brisem, a takodje je glupo brisati ih i na onoj drugoj, jer su se ljudi potrudili i napisali ti kritike. Kad sam preporucivao da iza necega stojis, mislio sam da postujes novu - doradjenu sliku - scenu - gde si izmenio neke stvari na koje su ti ljudi vec izneli kritike. Nadam se da se sada razumemo. Nista lose nije bilo u mom postu, za razliku od ovog tvog iznad gde senzacionalisticki izvrces stavri.

3. Sto se tice smaranja, komentari su ti po meni zvucali kao da si se umorio radeci te stvari pa sam ti savetovao da ne odustajes - ako sam pogresio, sorry - Na kraju krajeva nastavi kako zelis - Ja sam zeleo da ti pomegnem, ali vidim da od toga nema nista.


Speling