[ srbinxp @ 16.05.2004. 19:02 ] @
Da li je neko polagao ovaj ispit i da li ima neku literaturu ili savjete?
hvala unaprijed

[Ovu poruku je menjao srbinxp dana 20.05.2004. u 15:56 GMT]
[ mladenovicz @ 17.05.2004. 09:53 ] @
U moje vreme (1995-2000) baze su predavali Pavle Mogin i Ivan Lukovic (sa FTNa) i bila je neka njihova knjiga, a Rackovic mi je predavao Vestacku inteligenciju. U svakom slucaju, mislim da je taj ispit mnooogo lakse poloziti kod Rackovica, osim ako se nesto nije drasticno promenilo.

Sad videh na sajtu faxa da je Rackovic sef katedre za Informacione sisteme - drasticna promena :)
[ Nuclear Fire @ 05.06.2004. 20:41 ] @
SAVET:
Predji na plan i program iz 2003 i onda se ispit polaze za 3-4 dana rada, i to ako oces desetku. :)
[ ravni @ 23.07.2004. 10:51 ] @
Naravno, ovo za dva tri dana spremanje ispita je samo delimicno tacno. Na novom programu ti je za Baze podataka 1 literatura knjiga pomenutog lukovica pod imenom "Principi baza podataka" i to odabrana poglavlja plus se radi model u Rational Roseu neke baze.
Profesor je zaista dosta pustao studente, ali mislim da je poslednja 3-4 meseca poostrio kriterijume.

Za BP 2 nisam siguran -- mislim da tu ide i knjiga "Principi projektovanja BP"
[ erc kragujevac @ 23.07.2004. 12:25 ] @
> Hvala ti puno, ali imas li ti neke uradjene primere.
U svakom slucaju, bice mi drago da ti pomognem iz ove
ili neke druge oblasti ako to zelis i ako budem mogao.
POZDRAV





__________________________________
Do you Yahoo!?
Vote for the stars of Yahoo!'s next ad campaign!
http://advision.webevents.yahoo.com/yahoo/votelifeengine/
[ svemoguca @ 01.04.2008. 13:49 ] @
Ja sam iz Kragujevca, i u ovom semestru je dosao Ivan Lukovic da nam predaje baze podatataka... pojma nemamo ni kakav je, niti sta trazi..... zaista bi mi koristio svaki komentar na tu temu.......