[ tamarela @ 25.05.2004. 10:09 ] @
Kao sto rekoh potrebna mi je pomoc za izradu seminarskog rada iz predmeta projektovanje informacionih sistema, na Visoj poslovnoj skoli
[ Gojko Vujovic @ 25.05.2004. 12:03 ] @
Reci kako to možemo da Ti pomognemo?
[ tamarela @ 26.05.2004. 13:24 ] @
Treba da uradim seminarski koji obuhvata kompletan informacioni sistem nekog preduzeca, firme, prodavnice... Ja vec imam temu ali je preobimna "Direkcija za proizvodnju i prenos elektricne energije" i nema sanse da je zavrsim, tako da planiram da promenim temu, naravno da uzmem nesto mnogo manje obimno. Fora je u tome sro nisam bas nesto vesta u toj oblasti. treba mi primer nekog projekta iz oblasti informacionih sistema. Hvala u svakom slucaju
[ DrS @ 08.06.2004. 07:22 ] @
Citat:
tamarela:Treba da uradim seminarski koji obuhvata kompletan informacioni sistem nekog preduzeca, firme, prodavnice... Ja vec imam temu ali je preobimna "Direkcija za proizvodnju i prenos elektricne energije" i nema sanse da je zavrsim, tako da planiram da promenim temu, naravno da uzmem nesto mnogo manje obimno. Fora je u tome sro nisam bas nesto vesta u toj oblasti. treba mi primer nekog projekta iz oblasti informacionih sistema. Hvala u svakom slucaju


Meni nije baš najjasnije šta tebi treba, a mislim da mogu da ti pomognem (trenutno radim na uvođenju prilično velikog informacionog sistema u jedno preduzeće). Je l' moraš da radiš seminarski u vezi informacionog sistema Direkcije za proizvodnju i prenos električne enegrije ili bilo čega? Konkretizuj malo problem, pa da vidimo kako može da ti se pomogne...
[ Cvetana @ 27.05.2007. 23:55 ] @
Ja radim seminarski iz Upravljackih informacionih sistema i potrebna mi je pomoc.
Problem je sto ni sama ne znam najbolje da pojasnim sta mi treba.


Imam za zadatak da obradimjedno preduzece,IS u njemu i tokove informacija...dati pregled stanja, uociti problem i dati predlog resenja.

Moj izbor je da obradim deciju igraonicu koja nema nikakav IS, ali na predlog profesora treba da odradim portal na kome bi se clanovi registrovali i to da predstavim u radu kroz tokove informacija.....mnogo sam slaba sa svim ovim, a verovatno i ne objasnjavam dobro iz razloga sto,kao sto rekoh, ni sama ne znam sta mi tacno treba.

Ako me je neko slucajno razumeo ili poceo da razumeva molima bih za neki predlog, smernicu...

Veliki pozdrav,hvala unapred

[ aida3 @ 22.03.2009. 18:04 ] @
- treba mi, molim vas primjer jednog seminarskog rada iz polimera ili keramika ili kompoziti ko ga ima neka mi ga pošalje na ovaj email [email protected], hitno, unaprijed zahvaljujem.