[ BaxuZ @ 15.01.2002. 15:03 ] @
Treba da uradim maturski rad na temu "Opasnosti na internetu" i trebaju mi hitno neki linkovi u vezi toga ili mozda neko ima vec gotov maturski..
jako bih bila zahvalna na bilo kakvoj pomoci ili ideji kako bi to trebalo da izgleda...
[ B o j a n @ 15.01.2002. 20:42 ] @
Imas knjigu na srpskom jeziku Sigurnost na Mrezi, bilo je reci o toj knjizi na ES-u. Potrazi malo.
Mislim da je to prava stvar za tebe L;)
[ CONFIQ @ 16.01.2002. 08:13 ] @
Nadam se da ova tema moze da ti pomogne
[ Bart_Simpson @ 07.02.2002. 15:44 ] @
poZ

I meni treba nesto slicno za maturski rad . Moja tema je "Unapredjenje zastite software-a" . Ovaj link za ddos sto ste dali ce mi dosta pomoci , ali bio bih vam zahvalan ako bi ste ostavili i par linkova bas o zastiti software-a , posto ova moja tema obuhvata bukvalno zastitu software-a kao i zastitu na netu kao i zastitu od virusa jeste da ga ima malo vise , ali bigaJE .

Ajde ljudi pomazite , zahvalan sam na svakoj pomoci , HVALA UNAPRED .
[ Bart_Simpson @ 08.02.2002. 23:32 ] @
Tema promenjena :)

Menjao sam onu temu za "Zastita podataka i softwera"
Medjutim i dalje mi teba pomoc , tako da bih bio zahvalan svakome ko ostavi link koji mi moze pomoci oko ove teme .

Unapred zahvalan na odgovoru .

poZ
[ Bart_Simpson @ 12.02.2002. 11:48 ] @
Stao sam sa radom tj. imam problem .
Ajde ako ima neko raspolozen zamolio bih ga da mi kaze na koji se sve nacin moze zloupotrebiti software j. sta da pisem pod zastita software-a . Naravno treba mi samo uopsteno pa cu ja detaljnija objasnjenja traziti po netu , samo bih zamolio nekog ako zna da mi kaze sta to treba da trazim .
Drugi problem je gubljenje podataka , dosad sam naveo da se podaci mogu izgubiti usled greske u FAT-u , zarazenoscu virusom (posledice virusa), kvarom HD (kao kvarom hardware-a) , usled naglog pada napona struje , nestankom struje , pa me interesuje da li postoji jos neki nacin da se ostane bez podataka (iskljucujuci hakerske tj. lamerske napade) .

Unapred zahvalan na odgovoru
[ frenky_online @ 28.01.2004. 10:30 ] @
*EBO MAMU sta vi pisete.Sta bi dao da mogu da uzmem vase teme.Mogao bih da napisem doktorat s obzirom da imam tekstova pun ku*ac.Ja sam dobio glupave baze podataka o kojima ne znam skoro nista.Ako neko ima neku knjigu da proda,iznajmi i sl. ili neki link,tekst... NEKA napise ili posalje na mail [email protected]
[ dpop @ 28.01.2004. 11:27 ] @
Možda ovako na brzaka da pomogne url http://www.pdf.org.yu -> ebook ...pa na jednom od tri panela dokumentacije na srpskom sve vezano recimo za Access ...ima nekoliko dosta dobrih skripti...
[ coppelia @ 06.03.2006. 13:24 ] @
Ako neko ima nesto na temu iz sociologije "Drustveni problemi adolescenata",nek mi pls javi. HVALAA...
[ SMJ @ 11.05.2006. 18:08 ] @
Pogledaj sajt www.centarstudio.co.yu, imaš priču o Access-u!
[ nighthawk381 @ 13.11.2006. 10:41 ] @
Pozdrav svima, potrebni mi su mi Maturski radovi za gimnaziju opsteg smera za dva drugara i mene. Nemamo predstavu sta da uzmemo tako da nam je svejedno... iz bilo kojeg predmeta... uz malu prednost koju imaju informatika, geografija i istorija, mada se ne bi bunili da dobijemo i neke druge radove, samo da ih ne pisemo sami... Moja e-mail adresa [email protected] ... Unapred puno zahvalni Bojan, Vlada i Milan
[ tamarica_88 @ 12.03.2007. 16:45 ] @
Molim vas ako iko moze da mi pomogne u vezi Maturskog rada iz geografije...tema `Amazonija`
Ima li ko neke informacije? Unaprijed vam hvala...PozzZ
[ nikola88s @ 27.03.2007. 13:49 ] @
jel zna neko neki sajt vezan za merenja u automatici... konkretno merni pretvaraci???
[ Pole Car @ 14.04.2007. 22:53 ] @
Cao ljudi nov sam ovde i iskreno nisam siguran da znam sta radim. :) Hteo bi da pitam da li neko moze da mi pomogne uvezi maturskog rada iz Merenja u Automatici -tema je Merenje protoka tecnosti i gasova .
Ako neko mozda zna nekog ko je radio tu temu ili mi na bilo koji nacin moze pomoci moze da mi pise na email : [email protected] ......... ili neka odgovori na forumu :)
eto toliko pozz i hvala unapred
[ Pole Car @ 14.04.2007. 23:16 ] @
nadam se da ce ti biti od pomoci aj pozz....


http://www.geografija.hr/novos...d_projekta=0&id_stranice=0
Linkovi: www.mongabay.com
www.blueplanetbiomes.org/rainforest.htm
www.ran.org/info_center/about_rainforests.html


eto samo da si ukucala Amazanija i geografija nasla bi odma ...kazem ja nije kompjuter za zene


[ MilanRS @ 17.04.2007. 10:56 ] @
Ima li neko nestu u vezi teme OZVUCENJE?

[ malnin @ 24.05.2007. 23:03 ] @
da'l neko kojim sluchajem ima uradjen seminarski na temu "windows xp".... predlog, site...neshto !! :D
[email protected] pomagaj te....!!!!

fala!
[ c0fy @ 28.05.2007. 09:23 ] @
Ljudi pomagajte. Hitno je!!!!!!! Tema za maturski Bluetooth,IrDA,USB. Ako imate linkove neke posaljite mi na
[email protected]
unapred hvala
[ Soca991 @ 03.04.2010. 00:55 ] @
Ljudi, ako neko ovo cita, molim vas da mi sto pre pomognete... Ja za maturski imam da odradim kalkulator u delphiju sa osnovnim i slozenim racunskim operacijama (log, sqrt, sin, cos, itd) i ja sam odradila sve to, osim osnovnih racunskih operacija...
Ne znam kako da proveravam koje mi je zadnje dugme pritisnuto... Ja sam zamislila da mi sadrzaj edita memorise u jednu promenljivu, onda se pritisne znak i u zavisnosti od toga, on mi tu promenljivu menja... Na kraju, kad se pritisne = prikazuje u tom editu tu promenljivu... I ne znam kako da iskljucim mogucnost da mi se ukucavaju slova... Ako neko moze da mi pomogne, hvala unapred.............
[ nikikopolapa @ 07.06.2010. 00:16 ] @
Neznam u cemu radish program ali ako je u delphiu onda on ima mogucnost dodavanja kodova greske i jednostavno ako kodovi greske nisu jednaki nuli od ne dozvoli programu da izvrshi operaciju.... A ako slucajno mislish da uopte iskljuci mogucnost kucanja slova (iskucash slovo a on ne ispishe uopste nista) to imash u eventima npr on key press tako odradish za svako slovo mada mozda postoji mogucnost iskljucivanja svih slova sa tastature sve u svemu moracesh da pogledash...