[ wRong @ 01.06.2004. 11:59 ] @
Pozdrav svima,

Hteo bih da cujem neka vasa iskustva sa Mozzilom.
Naime po ko zna koji put sistem mi je pukao dok je mozzila pokusavala da otvori neku stranu. Psujem i kunem se da je necu vise koristiti a onda opet promenim odluku. Nekoliko puta sam je deinstalirao i ponovo instalirao,sve u nadi da ce se nesto promeniti ali nista.
Isprobao sam razne browsere i na kraju najvise koristim IE. Zasto?
Pa nisam naisao na browser sa boljom podrskom za offline pregled kesiranih strana,sto mislim da mi je najvaznija prednost. A i potrebna mi je zbog provere stranica posto je IE sigurno najmasovniji browser u upoterbi.
Mozzila mi se mnogo svidja ali joj glavnu zamerku nalazim u nestabilnosti i losoj Istoriji,to za history bi joj oprostio ali ovo za rusenje sistema ne mogu.
Kakva su vasa iskustva? Da li je to Zbog OS-a,CPU-a? Imao sam verziju 1.4 pa sam mislio da je ona bagovita ,ali ni 1.5 ni 1.6 nisu nista bolje.
[ kUdtiHaEX @ 02.06.2004. 09:26 ] @
Probas FireFox 0.8 ili Operu 7.5 o kojima smo raspravljali pre neki dan...
[ Ivan Starčević @ 02.06.2004. 13:05 ] @
I još jednom ne kaze se Mozzila nego Mozilla.
[ Kaiser @ 02.06.2004. 18:03 ] @
Resenje je "OPERA"
[ wRong @ 03.06.2004. 02:54 ] @

Citat:
Ivan Starčević:I još jednom ne kaze se Mozzila nego Mozilla.

da u pravu si dva l a ne dva z
Citat:
Kaiser:
Resenje je "OPERA"

ne dopada mi se,mada ne znam tacno zbog cega,verovatno zbog interfejsa
[ Voodoo @ 03.06.2004. 10:42 ] @
Koristio sam mnogo verzija Mozille (1.0, 1.1, 1.2, 1.2.1, 1.3, 1.4, 1.5 i sad dok cekam cekam 1.7 koristim Firefox), i nikada nisam imao nikakvih problema, pogotovo ne da mi je pucala u toku rada i obarala sistem... ja bih rekao da je problem u windowsu, i da bi ti fino legao jedan dobar "format c:" :)

Sto se tice provere stranica, dosta su poradili na poslednjoj verziji (1.6) tako da je kompatibilnost sa IE dignuta na maksimum, dok ce 1.7 definitivno prikazivati *sve* stranice isto ko IE (samo, naravno, sto puta brze :) ).
[ Boris Lozac @ 04.06.2004. 13:17 ] @
Ma da, Opera ti je najjaca.......
Sa Operom mogu da surfujem i dok mi se nesto skida u pozadini, a sa ostalim nema sanse, zbog toga je gotivim..