[ Condor @ 02.06.2004. 00:42 ] @
Imam Asus cdrw-5224 koji odlicno snima ali nece da cita diskove cak ni one koje su na njemu narezani! Da li je u pitanju zaprljanost sociva? Rezac nisam uspeo da otvorim da probam sa ciscenjem (iako je skoro nov) zbog prednje plastike na kojoj nema srafova pa ne znam kako da je skinem. A na njemu je nalepnica da otvaranjem mozete biti izlozeni zracenju lasera!??? Molim za pomoc!
[ BeastMaster @ 02.06.2004. 01:33 ] @
Ako je pod garancijom reklamiraj ga jer nikako nećeš uspeti da ga otvoriš a da ne pokidaš nalepnicu.
[ Binary Mind @ 25.06.2004. 05:11 ] @
ARGH! Kumim ljude da ne kupuju Asusove CD citace, rezace.... Losi su, bar ovi sto kod nas imaju da se kupe. K'o da je neko namerno uvozio skart.
[ lancia88 @ 25.06.2004. 07:38 ] @
Pozdrav,
ja sam vec pisao o ovome sto Binary pominje i tacno je da se ponekad kod nas NAMERNO uvozi skart. To su stvrai predvidjene za unistavanje u velikim proizvodnim strukturama koje imaju odredjenu gresku i upucuju se na unistavanje da ne bi stetile ugledu firme. Neke od tih serija ne budu unistene vec prodate izmedju ostalog i nekima od nasih uvoznika koji kolicinom pokrivaju procenat reklamacija ali je cena tako kupljene "unistene" robe minorna i zarada svakako postoji. Ne prijavi svako kvar, razvuku se servisi itd. Kod nas kada se ta roba unistava dolazi gradska komisija i sastavlja zapisnik o tome ali kod samih proizvodjaca su ogromne pare u igri i tako dolazi do tako katastrofalnih serija.
Pozdrav
[ pirgos_madden @ 24.07.2004. 23:25 ] @
Ja imam isti taj model, tacnije ne znam da li je bas potpuno isti jer moj ima i neku oznaku A (ASUS CRW - 5224A) ali jos uvek nemam sa njim nikakvih problema (skoro godinu dana). U sustini ja ne rezem vise od 10 cd-ova nedeljno ali ipak utisak je sasvim zadovoljavajuci. Doduse diskove ucitava za nijansu sporije od CD/DVD uredjaja ali kad imam neki sumnjiv cd pre ga stavim u ASUS jer znam da ucitava i najvece djubre :) Mozda sam potrefio neki koji ima manju gresku u proizvodnji :)
[ Miroslav Cvejić @ 25.07.2004. 00:21 ] @
Jesi li menjao firmware?
Kod ASUS CD-RW uređaja je to bar lako...
[ SBSL @ 18.01.2005. 18:32 ] @
Miroslava a kako da odradim tu zamenu firmware-a..?

PoZdRaV