[ Zivija @ 04.06.2004. 18:52 ] @
Svako iskustvo i savet ljudi koji poseduju neki od ova dva uredjaja bi mi mnogo pomogao. Hvala!
[ velkod @ 05.06.2004. 01:35 ] @
Nemam ni jedan od ova dva modela ali imao sam do danas LG 52x rezac i zamenio ga danas sa LG combo uredjajem koji je bio u jednoj drugoj masini koju sam povremeno koristio. LG se u zadnje vreme pokazao dosta dobro sto se tice optike a asus ima par mojih drugara i koliko znam iz neke njihove price nije se bas proslavio. Moja preporuka je LG ali ipak sacekaj da cujemo nekog ko ima konkretan model.

pozdrav
[ kUdtiHaEX @ 05.06.2004. 22:04 ] @
Nisam probao Asus-a, ali zato jesam LG-a. To je sasvim ok uredjaj, nije pravio nikakve probleme prilikom narezivanja diskova...
[ zlatousti @ 11.07.2004. 23:53 ] @
Imam LG GSA-4082b, kada sam ga kupio imao je firmware A201 (mislim da je tako) i prilikom rezanja Video DVD diska sa nerom 6.0.0.1 mi je neprestano prijavljivao Write error prilikom LeadIn-a, a posle toga kad idem opet Burn, krene da reze (na istom disku, znaci ne unisti ga), nekad nece da krene ni iz drugog puta, najvise do sada je 7 pokusaja, pa krene da reze.
Ubacio sam mu firmware A203 i instalirao Nero 6.3.1.1.6 i problem je nestao.
Neko vreme nisam rezao diskove i danas sa hteo da narezem jedan i Write error opet :((
U medjuvremenu sam instalirao WinXP Pro ponovo, ali sve kao i u prethodnoj instalaciji (Service Pack 1a, driveri za nForce2, u device manageru je uredno prepoznao UltraDMA 33 za rezac)
Danas sam ubacio firmware A206, instalirao Nero 6.3.1.1.7 i problem je manje izrazen (cini mi se), redje prijavljuje Write error, ali ipak i dalje prijavljuje.
Pored toga sto ispise Write error, ova najnovija vrzija Nera ispise jos "Could not perform end of Disc-at-once"

Da li je neko imao ovaj problem? Da nije rezac neispravan?

Inace disk kad konacno krene da reze, nareze ga bez gresaka.
Gresku prijavljuje i kad rezem recimo 1GB i kad rezem pun disk.

HELP!