[ eL_SochauX @ 05.06.2004. 08:22 ] @
da li mogu da u kanal ubacim HTML code npr. za sportske rezultate i kad neko udje da mu oni pisu???
[ drdrksa @ 05.06.2004. 09:52 ] @
Mozes preko razlicitih scripti da podesis auto greeting i u njemu da se nalazi to sto zelis, ali to vrlo iritira, stoga, bolje nemoj to raditi osim ako nije tvoj #
[ Dejan Topalovic @ 05.06.2004. 12:34 ] @
HTML na ircu? Svasta ...
drdrksa aj mi pokazi primjer tog autogreetinga koji sadrzi bilo kakav HTML code.
[ drdrksa @ 05.06.2004. 14:30 ] @
StRiPy, mozda se nisam najbolje izrazio ili ti nisi shvatio poentu mog posta :

Citat:
Mozes preko razlicitih scripti da podesis auto greeting i u njemu da se nalazi to sto zelis ...


Znaci, on u taj autogreeting moze da ubaci proizvoljan tekst (prekopirani sportski rezultati jer je to ono sto mu treba) i kao takve da salje ostalim korisnicima koji udju na #. Inace, sam HTML kod kao kod ne moze da se salje na taj nacin jer bi ga scripta prepoznavala kao text i kao takvog slala korisnicima.
[ Dejan Topalovic @ 05.06.2004. 15:00 ] @
Pa, da si se bolje izrazio, ne bi bilo potrebe za mojim komentarom :)
Iako on zeli da ubaci HTML code, to nije moguce. Moguce je da svoj ispis "uljepsa" sa bojama i podebljanim, odnosno podvucenim slovima.
[ 0m3g4 @ 05.06.2004. 16:31 ] @
HTML na ircu????????? lol ma daj brate te rezultate ako ocesh vec stavi nekog bota podesi ga otkud znam al samo nekoj HTML :D
[ kUdtiHaEX @ 05.06.2004. 20:28 ] @
Moze :) kucaj sve pomocu HTML tagova :)

Salu na stranu, to nije moguce. Autogreet i ostale za*ebancije mozes srediti dizanjem eggdropa i njegovim pravilnim konfigurisanjem.