[ rastaman @ 05.06.2004. 15:53 ] @
hmm htedoh da upisem matematicki (informatika i racunarstvo) , mislim to jos hocu i pripremam se fino ;p ali da li imate jos neki predlog za neki drugi fax...znaci software/programiranje me interesuje, tako da bi dobro pao RAF, ali mnogo skup ;p nesto na fazon RAF-ovog smera za programiranje da li postoji jos negde...bilo koji grad (preferiram bg ;p ). za sada stoji matematicki u bgu naravno...
[ Danica Porobic @ 05.06.2004. 21:06 ] @
Pozdrav!
Ako hoces informatiku na nekom od matematickih dodji na PMF u Novi Sad, mnogo je bolji od bg-a, ali ako te smata matematika, onda bolje novosadski FTN ili ako si bas za bg onda FON, ETF je totalna propast.... A ni RAF nije sjajan, iako je najmanje los.... Kad pogledam sa strane, moram da ti preporucim da studiras kineski jezik i knjizevnost, a da programiranje naucis sam, posto su svi nasi faxovi katastrofa....
[ cvijic_ltd @ 11.06.2004. 14:14 ] @
Upisi tehnolosko metalurski faks na univ u bgd. Smer se valjda bira posle druge godine i najbolji na svetskom nivou je hemijsko inzenjerstvo (Chemical Engineering).

Da sam ja znao koliko se isto zanimanje trazi sigurno bih svojevremeno upisao tmf a ne masinac. Uzgred ni masinac nije los, termoenergetika je ok (moj smer).
[ momsab @ 12.06.2004. 20:58 ] @
stomatološki, FPU, šta hoćeš

samo treba se malo iscimati da završiš što pre ali kada završiš i kada počneš da radiš to što znaš da radiš, biće sve u redu
[ 1108 @ 12.11.2009. 13:29 ] @
Neki mora da su bili na vecini faxova pa znaju koji je propast a koji ne......
Mislim da je pmf sasvim ok i jos je u bg-u, a ti to zelis.
[ ptak 13. @ 13.11.2009. 14:58 ] @
Citat:
1108: Neki mora da su bili na vecini faxova pa znaju koji je propast a koji ne......
Mislim da je pmf sasvim ok i jos je u bg-u, a ti to zelis.

Ja mislim da je autor teme vec zavrsio faks malo si zakasnio vidi datume :P