[ Manijak @ 19.01.2002. 01:57 ] @
uh kako vreme prolazi ja jos uvek ne znam sta da upishem
na vishoj elektrot. u bgd : dal Atv (audio i tv tehnologije sto mi je nekako zanimljivije, ali brate gde da se posle zaposlim, na kojoj tv ) ili Nove racnunarske tehnologije (ima previshe programiranja)
sta da radim
[ tarantula @ 20.01.2002. 01:54 ] @
NRT bre !!!!:))))
[ impaque @ 29.05.2002. 21:10 ] @
shto se atv-a tiche, ideja tog smera je dobra, ali sam chuo da praktichno nishta korisno ne mozhesh da nauchish. asistenti/profesori uglavnom nemaju pojma, nisu u toku sa trendovima u audio/video svetu. ogranichavaju sve na par programa u kojima se radi i to je to. shto se audia tiche, tu najvishe mozhesh da nauchish sam, mislim da ti za to i nije potrebna neka preterana shkola. ukratko, ne vredi para.

a shto se nrt-a tiche, stoji, programiranja ima tovar (chuo sam da cje c da uvedu kao obavezan - do sad je bio izborni predmet) i skoro sve je microsoft-based. npr. interna mrezha shkole i proxy su bazirani na ms-solucijama. *nix se ne pominje praktichno. dosta se gubi vremena na glupostima kao shto su ms-office, uvodu u operativne sisteme (chitaj: uvod u win i dos) i osnovama rachunarske tehnike (preobimno i loshe napisano shtivo). tek u drugoj godini je navodno ok, jer su skoro svi predmeti izborni, kojih stvarno ima dosta.

ali pravo da ti kazhem, dobro razmisli da li uopshte da upisujesh vishu.

meni recimo pmf (bez zezanja) deluje kao bolje reshenje, na primer.

jeste da ima matematike, ali kazhu da se uchi od osnova, i sve se lepo nauchi, a em je trazhen fakultet pri zaposlenju (tri najcheshcja fakulteta koje trazhe su etf, pmf i fon).

pa ti vidi...
[ Sale81 @ 28.06.2002. 02:25 ] @
Pa i nema toliko programiranja (bar obaveznog) pascal i C :)
Ako imas para, naravno NRT... ako nemas pokusaj FON...
[ Manijak @ 28.06.2002. 21:49 ] @
uzecu atv, mislim obezbedih pare pa bar cu da ucim ono sto volim a kasnije i fakultet, sto da ne
[ B o j a n @ 28.06.2002. 23:38 ] @
A sto da ne i lepo i korisno ? l;) U prevodu; kasnije i fax i posao koji volis.