[ SBSL @ 09.06.2004. 00:26 ] @
Naime skinuo sam ga instalirao ali ne znam cemu sluzi... negde sam citao da je to neki prgram za hakerisanje preko bluetooth-a ili tako nesto...

Jer zna neko o cemu je rec..?
[ Keops @ 09.06.2004. 01:59 ] @
Jole, jesi li probao www.mobiluck.com? Kad god te bude mucio problem ovakvog tipa skokni na http://www.handango.com ili na http://www.my-symbian.com, pa pretrazuj, uglavnom imaju sve aplikacije (ovu nemaju koliko sam mogao da primetim).
Inace, btw, da malo pozitivno uticem na tebe sto se tvog izrazavanja tice, ne kaze se "Jer zna neko..." vec "Jel' zna neko...", ili "Da li neko zna..." itd. Bilo kako samo ne to. Ja sam stvarno alergican na ovu inace prilicno rasprostranjenu gresku, pa ako bi hteo... cisto iz postovanja prema starijima :) Ziveli!

[Ovu poruku je menjao Keops dana 09.06.2004. u 04:16 GMT]
[ velkod @ 09.06.2004. 02:33 ] @
Mobiluck nema nikakve veze sa bluetooth "hakerisanjem" telefona. On radi tako sto kada ga instaliras ti upises neke podatke o tebi i konstantno ti drzi ukljucen bt. Kada si u blizini neke osobe koja takodje ima Mobiluck on pocne da pisti ili sta vec a ti mozes da vidis tu osobu na listi i da joj saljes poruke, slike i sta vec. Nista posebno.
[ SBSL @ 09.06.2004. 10:30 ] @
Aha zato sluzi...

Pa nije bas nesto posebno ! Bas me intresuje koliko njih ima taj MOBILUCK pa da bas naletim na njih... I + da imaju SYMBIAN/BLUETOOTH telefon !?
[ Fuzz @ 11.06.2004. 20:20 ] @
Pa idi u Japan...oni su fanovi za te gluposti...
[ velkod @ 11.06.2004. 20:36 ] @
Bolje nemoj da ides u Japan, smejace ti se koliko imas zastareo mobilni... :-)

Inace imali su japanci tako nesto jos pre par godina. Secam se da sam gledao na tv-u. Samo sto nije bio programcic u telefonu vec neki privezak ili tako nesto.
[ Fuzz @ 12.06.2004. 15:06 ] @
ma nek koristi handsfree,mozda smuva nesto,a da ga ne provale : )
[ Miroslav Ranković @ 06.11.2005. 21:38 ] @
Citat:
Kada si u blizini neke osobe koja takodje ima Mobiluck on pocne da pisti ili sta vec a ti mozes da vidis tu osobu na listi i da joj saljes poruke, slike i sta vec.


Ta druga osoba ne mora da ima Mobiluck, dovoljno je samo da joj je ukljucen bluetooth.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 06.11.2005. 22:29 ] @
Da, može samo sa btoothom i u tom slučaju šalješ poruke i slike (ajde, pa možeš to i bez kupovine programa). Poenta je naići na osobu koja ga takođe ima instaliranog i moći videti profil te osobe. Program je napravljen da na taj način zbliži ljude :)