[ jaa @ 09.06.2004. 00:34 ] @
e stvarno mi je cudno sto se i postavila ta opcija da kada uradim properties nekog mp3 fajla u Windows Exploreru desava se da pocne da pjeva pjesma. i naravno ako zaboravim da iskljucim pjesmu i izadjem iz properties-a ona nastavi da pjeva, a jos nisam skontao kako da je zaustavim.
zna li iko moze li se gdje iskljuciti ta opcija?
Pozdrav
[ jaa @ 30.06.2004. 13:07 ] @
izgleda da ja nisam dobro objasnio u cemu je problem, ili niko ne zna.
haj da pokusam jednostavnije.
radim na windows xp sp1, imam instaliran windows media player 9 i ne znam da li cu se dobro izraziti, ali media player je integrisan u exploreru i kada uradim desna tipka-propereties na audio ili video fajlu ovaj isti pocne pjevati.
e da li sad ja tro mogu nekako iskljuciti?
pozdrav
[ perob @ 30.06.2004. 13:22 ] @
Može li mi ko napisati kako se u windows media player 9 otvara više prozora ( audio ili video ) jer ja nisam našao.
[ djdrale @ 01.07.2004. 11:30 ] @
Za pokretaca teme nemam pojma kako se rjesava, ali za drugi post mislim da je ovo rjesenje:
Selektujes stvari koje hoces i samo po Enter-u.
Valjda je to sto si trazio ili
ako mislis da pobacas 10 foldera na playlistu koristi WinExplorer i samo preneses na playlistu te fajlove.
Valjda si to trazio.
[ perob @ 02.07.2004. 00:49 ] @
Ne može se sa Enerom pokrenuti više prozora u windows media player 9.
Kod windows media player 6 sam mogao naći tu opciju na:View-Options-Player- i uključim opciju-Open a new player for each media file played ali kod windows media player 9 to ne mogu naći.
[ perob @ 09.07.2004. 20:44 ] @
E mislim može li se više prozora otvoriti u Windows Media Player 9 kao kod Windows Media Player 6 kao na slici i može li se podesiti u WMP9 da prikaže trajanje pjesme kao kod WMP6.
[ jaa @ 10.07.2004. 13:28 ] @
a evo na šta sam ja mislio ako niko nije skontao