[ someone_bl @ 09.06.2004. 12:46 ] @
Vidim da ljudi traze izvore literature pa da vam napisem neiscrpan izvor svakojake literature, ima svega windows, linux, mreze, programiranje, ispiti, simulatori kojekavi ma nema sta nema imaju cak knjige za obuku Americkih Mornarickih Foka, ma izobilje literature samo ako zelite da ucite..

irc.bookwarez.net, kanal je #bw

Preuzimanje se uglavnom odvija preko DCC-a, rijetko kada je neki ftp u pitanju

Ajd pa uzivajte :)
[ Boomerang @ 10.06.2004. 10:51 ] @
Pa ja posecujem irc.bookwarez.net vec duze vremena, i skinuo sam brdo knjiga ! Stvarno ima svega i svacega, ja sam uglavnom na #bw-tech... Jel znas zbog cega malo malo pa fali fiveby5 ?
[ someone_bl @ 10.06.2004. 13:01 ] @
Nemam pojma... ali zaista ima likova sto imaju i po 10 hiljada naslova ... I ja sam temo cesto...
[ Marcony @ 10.06.2004. 20:47 ] @
Cao ljudi...zasto mi prilikom logovanja prijavljuje sledece:

#bw unable to join channel (invite only)

ili

#bw-tech unable to join channel (invite only)

???
[ someone_bl @ 16.06.2004. 06:57 ] @
Napravili su neke promjene na serveru. Sad moras da udjes na bookwarez pa da kucas !bw-tech i onda te pozovu da udjes na bw-tech. Tako je i sa ostalim kanalima... ili kad udjes na bookwarez citaj topic i kucaj !rules...
[ Marcony @ 17.06.2004. 07:22 ] @
Izvini sto pitam, ali mIRC nisam koristio odavno (a i mnogo), pa ne mogu bas da se snadjem.

Povezao sam se sa serverom, ali ne znam gde treba da ukucam !bw-tech, ili na koji nacin da procitam TOPIC.

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 14.09.2004. u 12:20 GMT]
[ someone_bl @ 17.06.2004. 13:14 ] @
udjes na server i kucas

/j #bookwarez
onda tu kucas !rules et cisto da vidis sta ti pise a ako te ne zanima odma kucaj !bw-tech (naravno na kanalu #bookwarez)