[ Hajderman @ 13.06.2004. 04:53 ] @
Kada pokusam da udjem u Tools -- Internet options... u IE 6.0 dobijam poruku:

Restrictions: This operation has been cancelled due to restrictions in effect on this computer. Please contact your system administrator.

Koristim XP Home + SP1, i logovan sam kao Computer administrator. Da li neko zna u cemu je kvaka? Primetio sam da se problem javio od kad sam instalirao Spybot kada je program napravio neke korekcije u registry-u. Da li to moze da ima veze?
[ filo @ 13.06.2004. 11:19 ] @
a sta se desi kad uradis system restore na vreme pre spybota?
[ Hajderman @ 13.06.2004. 14:34 ] @
Na zalost nisam uradio system restore pre nego sto sam uninstalirao Spybot. Ne znam da li Spybot uopste ima veze sa ovim problemom i kakve? Kako se blokira pristup ovim opcijama u WinXP-u inace?
[ filo @ 14.06.2004. 11:53 ] @
pa valjda imas neki datum u system restore pre problema na koji mozes da se vratis
a to sa IE->tools->internet options stvarno ne znam. jel ima xp home edition lokalnu polisu?
ako ima probaj tu
[ Jbyn4e @ 14.06.2004. 12:16 ] @
Citat:
Hajderman:Primetio sam da se problem javio od kad sam instalirao Spybot kada je program napravio neke korekcije u registry-u. Da li to moze da ima veze?

Da, naravno, stavio ti je ogranicenje. Tom meniju jos uvek mozes da pristupis, samo ne direktno iz IE-a vec Control Panel/Internet options.
Inace imas opciju u SpyBot-u da to vratis (ne znam sad tacno gde).