[ aurora33 @ 13.06.2004. 20:14 ] @
Molim dobre ljude sa iskustvom da odgovore jer tapkam u mjestu!!!Muče me postavke za upis oglasa tipa br riječi i vel oglasa!A i ostalo pomalo!HVALA!!!
[ XPhantom @ 23.06.2004. 14:51 ] @
Pravo da ti kazem, nista te ne kontam. Najbolji, po meni, program za prijelom je InDesign, mada se neki nece sloziti, za vektorsku grafiku je Corel DRAW i za obradu fotografija je Adobe Photoshop, ali stvarno ne kontam sta hoces i sta ti treba. Daj malo budi konkretniji/a
[ aurora33 @ 23.06.2004. 19:54 ] @
To mi je otprilike trebalo!Moram napraviti ogledni primjer oglasnika za fax (marketing)a nemam pojma otkud da počnem!Odnosno nisam imala pojma dok mi dobri ljudi nisu dali neke odgovore koji su mi pomogli!To bi otprilike bilo ovako:oglase strpam u word,slike u Photoshop a onda to povučem u ID,uredim,napravim tipografske kontrole,napravim PS datoteke,zapakiram i na izlaz!I to je to.Valjda!!Ili da podvalim i dam nekome da to uradi!Dvoumim se!!
[ XPhantom @ 24.06.2004. 15:58 ] @
Ako imas puno slobodnog vremena onda radi ti, a ako nemas, bolje ti je to ''podvali'' nekome ko ima viška vremena i ko je otprilike za taj posao zadužen, ali od viška znanja glava ne boli
[ Paramecijum @ 02.07.2004. 08:02 ] @
Daj nekome da to uradi, šta god da treba da radiš.
[ etaoin @ 14.07.2004. 05:59 ] @
čini mi se da za ovaj slučaj čak i nema potrebe za InDesign-om. samo snimiš slike kao TIF ili JPG i ubaciš ih u Word.
Završiće i Word neke jednostavnije zahvate za dizajn faxa.