[ Gojko Vujovic @ 15.04.2001. 13:58 ] @
Imamo novi forum u koje treba smestati poslovne ponude. IT only
[ opacupa @ 09.08.2001. 14:57 ] @
ok:-) potreban mlad ozbiljan po mogucnosti Administrator za Linux (SuSe) servere. Sve sto takav posao zahteva, Apache, Radius, SQL....
[ angel @ 09.08.2001. 15:15 ] @
>ok:-) potreban mlad ozbiljan po mogucnosti Administrator za Linux (SuSe) servere. Sve sto >takav posao zahteva, Apache, Radius, SQL....[/quote]

Reci jos neki detalj ... gde? sta? koliko? kad? za koliko? ;)

[ m r v a @ 09.08.2001. 21:23 ] @
hah, eo ga ..... Bogom dani znak
eeeh ??
:P

salim se ....
i mene interesuju details ....

ps: to sto je SuSe, nimalo ne menja stvar, zar ne ?
Linux je linux ???!
zar ne ?


[Ovu poruku je menjao m r v a dana 08-09-2001 u 09:24 PM GMT]
[ Ivand @ 09.08.2001. 23:36 ] @
SuSe
je bar meni nesto laksi za odrzavanje zato sto ima
automatizovane alate za sve to nestko kao RH samo
dosta kvalitetnije !
[ angel @ 10.08.2001. 11:33 ] @
>je bar meni nesto laksi za odrzavanje zato sto ima

>automatizovane alate za sve to nestko kao RH samo

>dosta kvalitetnije !

To moze da kaze samo covek koji nije probao prave unixe ( slack &openbsd ). Suse je najgori od svij linux distribucija! Ima zgodne alate? no way .... jedino sto on ima jesu bugovi. Elem, ako nesto mrzi ozbiljan unix korisnik to su glupi alati za "pomoc" u konfigurisanju... koji config fajlovima naprave gomilu smeca ( recimo onaj alat iz Rh=a za fetchmail .. ne znam mu ime ) Svejedno, bitno da je linux osnova... tu je vec stari dobri VI / JOE <config_file>




[ UroS @ 10.08.2001. 21:03 ] @
haha
[ Ivand @ 10.08.2001. 22:39 ] @
Citat:
to sto je SuSe, nimalo ne menja stvar, zar ne ?
Linux je linux ???!
zar ne ?


Za pocetnike takvi ( i po mom misljenju ) glupavi alati su pravi spas ...
Kasnije kako covek napreduje uvidja da su takvi alati isuvise spori za ozbiljan rad .....
[ Darko Prelic @ 11.08.2001. 02:23 ] @
Pa upravo to, možda je za neke extra poznavaoca unixa SuSE smeće jer ima alate za konfiguraciju, ali meni je to kewl, kako bi drugačije podesio?

Možda ću i ja tako komentarisati za neko vreme, ali za sada su mi SuSE, Mandrake, RH, .. sasvim ok.
[ m r v a @ 11.08.2001. 09:37 ] @
mi polemisemo .... a 'vamo ......
opacupa ????
daj info ....
[ Darko Prelic @ 11.08.2001. 14:32 ] @
opacupa napisao jedan provokativan post i ostao bez modema izgleda, simpatično
[ angel @ 11.08.2001. 14:52 ] @
Mah ... to je bio provokator ;) cisto da pokrene raspravu :)
Zaboravio je jos samo da napomene "Dobro placen posao, u finom delu grada, sa lepom zgodnom sekretaricom.... bla bla "
a.
[ Darko Prelic @ 12.08.2001. 19:50 ] @
Angel, to si u pravu!

Posao u Beogradu, jako dobro plaćen, skup ljudi koji će raditi samo za vas, prelepa sekretarica (24 godine), kancelarija na mirnom mestu sa terasom i pogledom na more!



Prijave ostavljati na forumu ili slati na mail [email protected]
[ tOwk @ 13.08.2001. 01:55 ] @
Primedba svima vama:
Ove poruke posle Gojkove su trebale da idu u IT Jobs forum, ali ne smemo ni zanemariti cinjenicu da je prvi odgovor posle Gojkovog usledio posle priblizno 4 meseca.

Ne bi se bas nazvalo aktivnom diskusijom, i prema tome, prebaciti sto pre kako bi se odrzala konzistentnost (nece valjda ljudi ovde tragati za porukom "Otvoren C/C++ forum" u Vestima i onda tu postovati probleme ???).

Mislim da sam bio koliko toliko jasan, a ovu poruku mozete obrisati po prebacivanju doticnih postova u odgovarajucu diskusiju.

Toliko.
[ opacupa @ 15.08.2001. 08:27 ] @
Citat:
angel je napisao:
Mah ... to je bio provokator ;) cisto da pokrene raspravu :)
Zaboravio je jos samo da napomene "Dobro placen posao, u finom delu grada, sa lepom zgodnom sekretaricom.... bla bla "
a.


Nikakav provokator nije u pitanju. Jednostavno ne stizem. Zadnja recenica potpuno odslikava stanje stvari na terenu. Sacekacu ozbiljne, mlade, stalan posao, a sekretarica ima, na svakom spratu po jedna:-)
[ angel @ 15.08.2001. 15:14 ] @
Nedelju dana si bez admina? Mreza bez nadzora? LAmeri cackaju "pod tarabom". Tvoja firma je ocigledno skolski primer sporosti i neozbiljnosti.
[ UroS @ 15.08.2001. 20:57 ] @
pa nijedna firma ne bi tako bezveze u 2 rechi opisala posao...

heh a pricaju nesto o ozbiljnosti...
[ opacupa @ 16.08.2001. 08:35 ] @
Citat:
angel je napisao:
Nedelju dana si bez admina? Mreza bez nadzora? LAmeri cackaju "pod tarabom". Tvoja firma je ocigledno skolski primer sporosti i neozbiljnosti.

oooooo ne :-) veeeeoma gresis. da ne bi ovde sumeli, javi se na mnikola@www.yu
:-))
[ UroS @ 16.08.2001. 16:23 ] @
hahaha

daj leba ti... koristite wuftpd 2.6.0
pa svaki script kiddy moze da vam sheta po sistemu...

hitno nadjite tog admina i gledajte ko je neozbiljan