[ NoS @ 15.06.2004. 20:39 ] @
Poštovanje !

Ja sam inače početnik i imam jedan problem.... Radi se o igri Poker (autor je iz Hrvatske).. problem je sljedeći : maksimalni ulog u igri je 40 pa to malo odužuje igru..
Želio bi ulog promjeniti na 100 ali ne znam kako... program je napravljen u VB-u (čini mi se šestica) probao sam otvoriti to sa w32dasm 893 ali ne znam šta treba promjeniti... Mislim da bi ta vrijednost (40) mogla biti negdje zapisana (u hex ili dec obliku) ali je nemogu naći.... MOLIM VAS NEKA MI NETKO KAŽE KAK
[ Night @ 15.06.2004. 23:16 ] @
Uzmi nesto tipa GameWizzard i prati ulog, nadjes gdje se cuva u memoriji, onda sa Softice upadni i stavi BPM na tu adresu, kad povecas ulog Softice bi trebao iskociti, i onda malo pogledaj po kodu, negdje bi trebalo biti nesto tipa CMP EAX,28 ... moze biti i bilo koji drugi registar. However, kad to nadjes taj 28 promijeni u neki veci broj, ovisi je li byte, word ili dword.

BTW, bilo bi korisno da si dao link za download igre pa da moze svatko probati to prepraviti, a ne ovako da se mora samo teoretske odgovore davati.
[ NoS @ 16.06.2004. 12:50 ] @
stavio bi link ali tu sam igricu pokupil kad sam slagal jedan komp