[ Veljko @ 16.06.2004. 11:07 ] @
Da li je neko uspeo da podesi CID da radi na ovom telefonu preko Intracom NT-a ?

Uspeo sam samo da sa povecanjem FSK Level-a na 15-19 da natream obican CID uredjaj (Visio IT-9308DF CID Centre) da radi, ali Panasonic Dect nikako.
[ Veljko @ 17.06.2004. 13:34 ] @
Da li nekome radi identifikacija poziva na Panasonic Dect 410 telefonu preko isdn-a???
[ steva75 @ 21.06.2004. 10:22 ] @
e veljo veljo uzmi obican digitalni telefon recimo simensov i stavi ga preko nt i imaces 10-tak usluga vise a i identifikacija(poziv na cekanju,konferencija,zauzet pretplatnik,brojac impulsa) i jos mnogo toga ce ti raditi bez problema ili probaj sa Panasonic KX-TCD 420 posto on podrzava i DTMF i FSK protokol
[ Veljko @ 21.06.2004. 13:49 ] @
Imam KX-TCD410 koji je isti kao 420 samo nema sekretaricu i ne uspevam nikako da ga nateram da prikaze identifikaciju.
http://www.panasonic.co.yu/product.asp?s=424
[ baneco @ 16.07.2004. 14:31 ] @
Posedujem Panasonic DECT 430 i moze li mi neko momoci oko sledeceg:
Naime kada nestane struje i vreme i datum se izgube sa Displeja tako da svaki put nanovo moram unositi iste. Da li se to jos nekom desava i da li se to nekako moze spreciti?
[ trsh @ 16.07.2004. 15:36 ] @
Ne, na tim serijama je to jedna od mana
[ baneco @ 18.07.2004. 08:33 ] @
nadosao sam i za razlog zasto se brise vreme za vreme nestanka struje. Podesavanje vremena pamti baza a ne slusalica(meni>setting bs>input code). Znaci sve se to moglo lepo resiti sa jednom baterijicom u bazi pa onda prilikom nestanka struje ne bi se brisalo vreme.
Ali ovo su telefoni namenjeni prvenstveno zapadnom trzistu, a tamo nije kao kod nas sto se tice struje, ako jedanput godisnje nestane struje to je maximum a kod nas ako na dan ne nestane barem 5 puta struja to je premija.
[ tweetybgd @ 22.07.2004. 16:19 ] @
Imam isti problem, ukljucen mi je ID pre 10 dana u posti ali ovaj glupi TCD 410 ne prikazuje pozive. Jel to neki problem ili da ga olupam o pod jer mi malo fali.
Natasa
[ tweetybgd @ 22.07.2004. 16:20 ] @
E da, nemam isdn, ali imam novu centralu i provereno sve ukljuceno.
[ Veljko @ 29.07.2004. 18:53 ] @
Proradio mi cid na dect-u kada sam se slucajno sapleo o strujni kabal i iscupao ga i ponovo ukljucio ;)

Pravi srpski RESET!
[ lakii011 @ 30.07.2004. 11:53 ] @
CID radi po Default-u na svim dektovima koji ga poseduju ( 410,420......), sto se NT tice, ID mora da radi osim ako neko nesto nije drugacije setovao u samom zavrsetku.

Resenje: ako ne radi , a NT nije programiran za dodatne usluge ( dodatni msn.....) intrakom ima malo reset dugme ispod poklopca, NT ide na default i ID radi, telefon ne treba dirati.
[ duck@ @ 14.09.2004. 11:32 ] @
hahhahahaah: "Pravi srpski RESET!" Bravo care! :O)
Evo pazi ovako Imam bas taj Panasonic KX-TCD410, i Intracomov NetMod ISDN, kada sam dobio ISDN samo povezao i radi sve! Mislim da nije nista do telefona (u slucaju sa ISDN-om) vec do ISDN-a a problem mislim da je do drivera ili tako necega!
Da ne davim sada odi na www.nikolich.tk gde imas NetMod Configuration Manager verzije 2.20 koje inace nema na njihovom oficijelnom site-u a ja ne znam gde sam to nas'o pa sam bas zato to stavio na svoj site! Inace tamo imas link i za najnovije drivere kao i za program za ID caller koji po meni jedini radi kako treba sa NetMod-om! Program radi sa svim nasim pozivnim brojevima, a u planu je da se naprave i dodatne mogucnosti za program (tipa da ne moras da ga gasis kada hoces na net..., log of outgoing calls...)
Sto se telefona 410 tice Baneco ja tu upravu!
www.nikolich.tk