[ chovasie @ 16.06.2004. 19:50 ] @
ovako... ja imam maya 6.0 ali kada se startuje pored ovoga pise jos i CG sta god to bilo!!! ??? ima li neko pojma sta je to? i sta nosi sa sobom? neka "pred" verzija? ili sta?
i naravno problem sa layered texturama..... bilo koja layered textura mi se ne vidi u portu.... znaci ako pravim oci sa layer shaderom... u renderu je sve kako treba ali u view portu se ne vidi ni color... ni jedna druga! kao da je samo osnovni blin... bez texture!? ima li neko slicnih problema ili da bacim graficu u smece i kupim novu??
posto imam skrnavu nvidia geforce 2 mx400 sa 32mb.................

neko ima slicna iskustva?????
[ SpelingMistakes @ 16.06.2004. 20:45 ] @
Drajveri - ja imam 45.23 i ne rede mi kako treba - to sam primetio ali su cini mi se mnogo manji porblemi nego kod tebe - Reinstaliraj drajvere na neke starije ili neke novije - pa vidista se desava. Toliko za sada- Kad to uradis javi se da vidimo ako ima dalje problema, ali ako malo bolje razmislis videces da te poprilicno toga navodi na to da je rc o drajverima - Inace tvojoj graficnok karitici nista ne fali - Ophodi se prema njoj malo lepse- jer kompjuter ti je kao malo dete - sto si bolji prema njemu on ti to bolje vraca - pazis ga i mazis (odrzavas) i sve ce biti u redu- A kad se javi problem, budi u stanju da prevrnses"nebo i zemlju" da ga resis.

Nekoliko prijateljskih saveta

Ps
inace tvoja kartica stvarno nije losa, mada jeste da je nesto sporija od moje i npr da ima manje memorije - to je to - to je sto razlikuje tvoju od moje - Ok
[ SpelingMistakes @ 22.06.2004. 13:58 ] @
Drajveri su 56.72 za XP i sve odlicno radi

Cisto mala preporuka