[ andrejko @ 18.06.2004. 13:56 ] @
Imam Intracom netMOD ISDN i sweex pci isdn adapter.Posto sam batalio usb konekciju preko netmoda,instalirao sam neki sweex isdn adapter i radi korektno po jednom kanalu(64k),medjutim problem se javlja kada podesim konekciju da ide na oba kanala(128k).Kada se uspostavi konekcija odmah krecce sa 128k,niti moze da se obori jedan kanal i sto je najgore pokazuje zauzecce na telefonu,ne moze niko da me dobije,prakticno ne mogu telefon da koristim.Imam uplacene sate preko Beotela,znachi nemam ogranichenje od strane provajdera na jedan kanal,predpostavljam da je problem u samom netmodu i podesavanju njegovih digitalnih portova za isdn uredjaje ili nesta...drugo.MOlim vas za pomoc
[ ZZ Top @ 29.06.2004. 02:05 ] @
Kada kupujes ISDN uredjaj obrati paznju da li ima podrsku za BOD nacin surfovanja [Bendwith On Demand], ocigledno je da taj sweex to nema a i sta si ocekivao od najjeftinijeg ISDN adaptera na trzistu?
[ ABSoftNet @ 29.06.2004. 14:05 ] @
Moje iskustvo: ažuriraj (update-uj) NetMOD firmware, kao i drajvere i USB veza radi odlično, kao i BOD... ne znam zašto bi odustao od USB <-> NetMOD?

Vlada