[ kagan @ 20.06.2004. 13:22 ] @
Potrudili smo se da odradimo kompletan redizajn sajta tako da smo poseban akcenat bacili na najbrze moguce ucitavanje stranice i funkcionalnost!
Prilikom istrazivanja sajta potrudite se da udjete malo i u dubinu, jer postoje vise slojeva u strukturi!
Takodje, zanimala bi me i procena vrednosti!
[ Ivan Vasić @ 20.06.2004. 14:54 ] @
Evo samo jedan mali komentar:
Skoro ništa od home page-a se ne vidi u jednom od popularnih browsera -> Mozilla FireFox 0.8 !
[ Veljko @ 20.06.2004. 15:25 ] @
????:


Što se tiče sadržaja, čista desetka !

[Ovu poruku je menjao Veljko dana 20.06.2004. u 20:28 GMT]
[ u_m @ 20.06.2004. 15:56 ] @
samo centriraj stranice, dosta ce ljepse izgledati na vecim rezolucijama

[ Slobodan Milivojevic @ 20.06.2004. 16:21 ] @
Ista situacija kod mene, kao i kod Veljka...

Mozilla 1.6 / Linux

Što se sadržaja tiče, sajt je dobar i nadam se da će se razvijati...

Vidi samo sa središ taj homepage... I samo napred.
[ kagan @ 20.06.2004. 21:09 ] @
E hvala vam puno! Optimizovan je za Internet Explorer jer najvise poseta dolazi iz tog brauzera! Mislim da znam u cemu je problem i pokusacu da ga optimizujem i za Mozillu jos danas!
[ u_m @ 20.06.2004. 21:55 ] @
Nisam napomenuo da ja koristim operu i izgleda odlicno (nista kao ona gore slika)

Jos samo da pozdravim wap verziju ovog sajta.
[ kagan @ 21.06.2004. 00:57 ] @
Uradjena ja optimizacija za Mozillu! Problem je bio, ako nekoga zanima, u tome sto su boje u delovima koda bile navedene bez # (jednostavno ih je progutao Dreamweaver)! Takodje, i tabele sa popisom melodija su formatirane tako da unutrasnje strane u Mozilli sada izgledaju potpuno isto kao i u Internet Exploreru!
Jos uvek Mozilla guta neke stvari oko naslovne strane ali ce i to biti reseno (jos uvek je mnogo lepsa u Exploreru)!
Veljko i ostali sa Mozille : Ajmo, od pocetka :)
[ Veljko @ 21.06.2004. 08:49 ] @
Sad je OK!
Ali kad ja naletim na ovakav sajt prosto zanemarim sav vizuelni dojam jer jednostavno ima toliko dobar sadrzaj da si mogao sajt i da napravis u frontpage template-u i bio super ;)