[ Bad Habbit @ 24.01.2002. 20:51 ] @
Hteo bih da vas sve ovde na ovom forumu obavestim da sam zavrsio svoj sajt posvecen siemens mobilnim telefona koji sam dosta dugo radio i u koji sam ulozio jako mnogo truda.Nadam se da moderatori ovaj moj post nece shvatiti kao reklamu jer on to i nije vec je u pitanju zelja da plodove svog truda podelim sa vama,posetiocima ovog foruma kao i da koliko je to moguce pruzim informacije iz polja koje pokriva sadrzaj mog sajta.
Voleo bih da cujem vase misljenje kako o izgledu sajta tako i o kvalitetu istog jer jos jednom da ponovim dosta sam truda ulozio u njega.

Adresa sajta je
http://www.simens.cjb.net
[ NIXI @ 24.01.2002. 21:20 ] @
hmmm...not bad mada mi se ono "ucitava se..." blha...i one ivice kod frameova i framneova i ne uskladjene boje...malo...malo ... malo vishe treba da se doradi :)
ideja je ql :) i fino sljakash flash... :)
ali...josh mora da se radi
[ MAD-MAX @ 24.01.2002. 22:03 ] @
Slazem se sa prethodnim postom u potpunosti!
[ Bad Habbit @ 25.01.2002. 08:01 ] @
Citat:
vodnik:
Hvala ti sto si moj sajt stavio medju najbolje :D, ali bilo bi lepo da kada predjem

misem preko ULR-a da mogu i da kliknem na link.

Ime mi je Milan Dragisic. Volim sve stgo vole mladi, kako spreda tako i od pozad. (razumeli smo te)


Neznam uopste sta si hteo da kazes ovim ali nadam se da nije to sto mislim jer bih se u tom slucaju veoooooooma uvredio i posledice bi bile lose.
Da treba da ubacim linkove u sajtove znam,ali posto sam se namucio bas mnogo praveci ceo sajt to nisam stigao da uradim jer sam se usredsredio prvenstveno na globalno funkcionisanje sajta.Nadam da cu ovih dana kada se oporavim od pravljenja da uradim i to.

Inace hvala svima na pohvalama,ako to tako treba da shvatim,i savetima,IT MEANS LOT TO ME.
[ Lavina @ 25.01.2002. 15:11 ] @
Pa ovako...
1>otvaranje drugog sajta u parent.. ne shtima.. bolje stavi _blank.

dalje mogao si da da one linkove sa lijeve strane>ne budu numerisani, a da budu sve velika slova i manji font a najbolje je da stavis neke slicice..:)
boje... sve u svemu ima jos dosta da se radi...
[ bjorkica @ 27.06.2009. 20:47 ] @
Cao, imala bih molbu....volela bih cuti misljenje o mom sajtu....s obzirom da sam pocetnica...pa ako nadjete vremena http://www.wallpapers.rs